NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Žalgiris 2004.12.23 (VIDEO)

2010-08-06
2004/2005 metų Eurolygos reguliarusis sezonas. Rungtynėmis tarp Tel Avivo "Maccabi" ir Kauno "Žalgirio" prasidėjo eurolygos antrasis ratas. Šarūno Jasikevičiaus gimtainiai atvyko į Tel Avivą siekti kalėdinės pergalės. "Maccabi" krepšininkai nuo pirmo kėlinio pradėjo demonstruoti žaidimą su kuriuo praeitais metais tapo Eurolygos čempionais. Po pirmo kėlinio šeimininku persvara siekė 9 taškus. Antrajame kėlinyje šeimininkų žaidimas pradėjo strigti "Žalgirio" gynyboje, o šie pasinaudojo tuo ir ne tik, kad sugebėjo likviduoti 9 taškų skirtumą, tačiau dar padidino savo persvarą iki šešių taškų. Po ilgosios pertraukos grįžę Tel Avivo krepšininkai, kurie daugiausiai Šarūno Jasikevičiaus pastangomis sugebėjo vėl susigrąžinti pirmaujančios ekipos vardą. Prieš lemiamą kėlinį "Maccabi" persvara prieš "Žalgirį" buvo trys taškai. Ketvirtajame kėlinyje vyko labai atkakli ir rezultatyvi kova, kuria vis dėlto laimėjo svečiai, kurie sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir išsivežė pergalę iš Tel Avivo rezultatu 102-104. Pralaimėjusių gretose nesustabdomas buvo Šarūnas Jasikevičius, kuris į Kauno "Žalgirio" krepšį įmetė net 34 taškus, tai toli gražu nebuvo pačios rezultatyviausios rungtynės prieš Kauno ekipą. Svečių gretose išsiskyrė Robertas Packas jo sąskaitoje 26 taškai.

Šarūnui Jasikevičiui, tai buvo rezultatyviausios 2004/2005 metų eurolygos sezono rungtynės. Lietuvis į savo gimtojo miesto komandos krepšį įmetė 34 taškus (4/7 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 14/15 baudų) per beveik 38 minutes, bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

SARAS.vs.Zalgiris.2004.12.23
Uploaded by MVPjasikevicius. - Basketball, baseball, pro wrestling and more sports videos.

0 comments:

Rašyti komentarą