NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[2001] Trečiasis Šaro Europos čempionatas

2011-08-27
2001-ieji Turkija
Lietuvos rinktinė po bronzinės olimpiados Sidnėjuje į Turkijoje vykusi čempionatą važiavo kaip viena iš pagrindinių komandų laimėti medalius. Bet viskas baigėsi katastrofa lietuviai negavo, nei medalių nei kelialapio į kitų metų Pasaulio čempionatą. Šarūnui Jasikevičiui, tai buvo prasčiausias Europos čempionatas jo karjeroje.

Nors lietuviai grupės varžybas pradėjo dviem pergalėmis prieš Ukrainą ir Izraelį vėliau patyrė du pralaimėjimus ir buvo priversti keliauti namo.

Lietuva 82-60 Ukraina (8 taškai ir 6 rez. perdavimai)
Lietuva 68-59 Izraelis (10 taškų ir 4 rez. perdavimai)
Lietuva 65-76 Prancūzija (3 taškai ir 3 rez. perdavimai)
Lietuva 76-94 Latvija (4 taškai ir 6 rez. perdavimai)

Geriausias rungtynes Šarūnas sužaidė prieš Ukrainą per 29 minutes įžaidėjas pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, perėmė 1 kamuolį ir 6 kartus suklydo.

Čempionate Š.Jasikevičius vidutiniškai rinkdavo po 6,2 taško, atkovodavo po 1,8 kamuolio ir atlikdavo po 4,8 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Čempionate Šarūnas pagal pelnomus taškus buvo 87-88-oje vietoje, pagal rezultatyvius perdavimus 4-5-oje vietoje, o pagal klaidas 1-oje vietoje.

Lietuviai grupėje užėmė  antrąją vietą į priekį praleisdama Prancūziją, todėl jai teko žaisti papildomas rungtynes dėl teisės žaisti ketvirtfinalyje. Mūsų varžove tapo kaimynė Latvija, kuri kiek netikėtai skėlė skaudų antausį mūsų rinktinei ir teko tenkintis čempionate tik 12-ąją vieta.

0 comments:

Rašyti komentarą