NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

R.Kurtinaitis: "Manau, jis turėtų žaisti starto penkete"

2011-08-13
Iš šalies stebėdamas Lietuvos vyrų rinktinės žaidimą kontrolinėse rungtynėse Rimas Kurtinaitis pastebi daugiau nerimo ženklų nei džiuginančių dalykų.

Prastų akimirkų aikštėje daugiau nei gerų, ir tai geriausiai atspindi kontrolinių rungtynių rezultatai.

„Dar trūksta žaidimo laisvumo, o tai įprastai ateina su pergalėmis. Nežinia, kaip komandą paveiktų pralaimėjimų serija”, – nerimavo R.Kurtinaitis.

Šiuo metu „Chimki” komandai vadovaujantis buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas ir treneris atidžiai stebi visas repeticijas ir turi kolegiškų klausimų dabartiniam strategui Kęstučiui Kemzūrai.

– Kuris iš įžaidėjų atrodo geriausiai?
– Šarūnas Jasikevičius. Manau, jis turėtų žaisti starto penkete.

Nors Š.Jasikevičiui nėra svarbu, kada jis įsitrauks į žaidimą, šiuo metu jis atrodo rimčiausiai. Jo meistriškumas – tiesiog akivaizdus.

Regis, šios rinktinės koziriu galėtų tapti Š.Jasikevičiaus žaidimas du prieš du su Jonu Valančiūnu. Tai būtų stiprus tandemas.

Nežinau, galbūt vėliau Š.Jasikevičius bus įtrauktas į starto penketą. Dabar Kęstas, matyt, leidžia daugiau žaisti Mantui Kalniečiui, kad įgautų daugiau pasitikėjimo.

Tomas Delininkaitis yra labiau atakuojantysis gynėjas, mokantis žaisti du prieš du.

šaltinis: lrytas.lt


0 comments:

Rašyti komentarą