NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Graikijos čempionatas sustabdytas

2011-10-12
Graikijos čempionatas buvo sustabdytas dar jam neprasidėjus. Pagrindinė problema dėl kurios pirmenybių startas buvo atidėtas, tai nesutarimai dėl rungtynių transliacijos.

Kada startuos Graikijos čempionatas kol kas neaišku, tačiau Atėnų "Panathinaikos" vyriausiasis treneris tuo nebuvo patenkintas, nes jo nuomone komandai reikia kuo daugiau rungtynių, nes artėja Eurolygos sezonas.

"Tai didžiulė problema, kad čempionatas atidėtas. Mes kol kas nesame pasiruošę net Graikijos pirmenybėms, o sekančias rungtynes turime žaisti Eurolygoje prieš Malagos "Unicaja". Mums reikia daug treniruočių taip pat turime laukti kol į rikiuotę sugrįš Mike'as Batiste ir Kostas Tsartsaris. Lyginant su praėjusiu sezonu mūsų komanda labai pasikeitė praradome tris patyrusius žaidėjus Drew Nicholą, Antonį Fotsį ir Milenko Tepičių, o dabar dar mus persekioja traumos" - kalbėjo Željko Obradovičius.

Atėnų "Panathinaikos" Graikijos čempionatą turėjo pradėti šį šeštadienį rungtynėmis su Solonikų "Aris" komanda.

0 comments:

Rašyti komentarą