NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

"Panathinaikos" komandą retina traumos

2011-10-02
Atėnų "Panathinaikos" ekipą ir toliau persekioja nelaimės. Vakar dienos rungtynėse traumas patyrė du pagrindiniai ekipos žaidėjai Dimitris Diamantidis ir Nickas Calathesas.

Eurolygos finalo ketverto naudingiausias žaidėjas D.Diamantidis vakar prieš trečiojo kėlinio pabaigą susižeidė dešinę kulkšnį. Panašią traumą žaidėjas buvo patyręs praeitų metų Graikijos čempionato finalo serijos rungtynėse su Pirėjaus "Olympiacos" komanda.

Po rungtynių su Stambulo "Anadolu Efes" komanda Nickui Calathesui buvo pastebėta akies hematoma. Žaidėjas negalės rungtyniauti apie savaitę.

Tai ne vieninteliai "Panathinaikos" žaidėjai šiuo metu negalintis rungtyniauti. Atėnuose paliko traumas gydytis Mike'as Batiste ir Stratos Perperoglou. Pastarasis žaidėjas dar vasarą patyrė kelio traumą ir praleido Europos čempionatą Lietuvoje. Tuo tarpu M.Batiste Gomelskio taurės pusfinalyje prieš "Fenerbahce Ulker" komandą nykstelėjo čiurną.

Visi keturi žaidėjai šiandien rungtynėse prie Stambulo "Fenerbahce Ulker" komandą nepasirodys.

0 comments:

Rašyti komentarą