NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

O.Onanas: "Kas nemyli Šaro, tas nemyli krepšinio"

2011-10-02
Šarūnas Jasikevičius šiandien su Atėnų "Panathinaikos" ekipa stos į kovą prieš savo buvusį klubą Stambulo "Fenerbahce Ulker". Turkų ekipos lyderis Omeras Onanas duodamas interviu Graikijos žiniasklaidai neslepė, kad pasiilgo Š.Jasikevičiaus, o Eurolygos čempionų komandą vadino "sėkminga", nes savo gretose turi lietuvį.

"Šarūnas yra puikus žaidėjas ir manau jis pakels komandos lygį. Mes turėjome galimybę truputi pakalbėti Europos čempionato metu, tačiau mes pasiilgoje jo čia "Fenerbahce Ulker" komandoje. Atėnų "Panathinaikos" yra laiminga turėdama jį savo gretose. "Panathinaikos" gerbia Šarūną, o jis atsako klubui tuo pačiu. Kas nemyli Šaro, tas nemyli krepšinio" - kalbėjo Pasaulio vicečempionas O.Onanas.

Šiandien 19:00 val Atėnų "Panathinaikos" susitiks su Stambulo "Fenerbahce Ulker" ekipa "Two Nations Cup" turnyre. Tai bus paskutinės šio turnyro rungtynės.

0 comments:

Rašyti komentarą