NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Mūsų tikslas buvo laimėti rungtynes bent vienu tašku"

2011-10-21
Po Atėnų "Panathinaikos" pergalės 98-77 prieš Malagos "Unicaja" komandą Šarūnas Jasikevičius pasidalino mintis apie rungtynes ir ateities planus.

"Nuostabus jausmas pradėti sezoną tokia reikšminga pergale. Mūsų tikslas buvo laimėti rungtynes bent vienu tašku, bet tai dėl to, kad mes neturime rungtynių patirties su mūsų lygio komandomis. Dabar mes žaidiame ir norime tapti geresniais. Noriu taip pat padėkoti klubo sirgaliams už šiltus plojimus" - kalbėjo po metų pertrauko į Graikiją sugrįžęs Šarūnas Jasikevičius.

Paklaustas apie, tai ar siekia šiais metais tapti 5 kartą Eurolygos čempionu lietuvis sakė: "Kelias dar ilgas ir dabar dar negalime kalbėti apie tokius dalykus, dabar reikia komandai susižaisti".

Pirmose Eurolygos rungtynėse Šarūnas Jasikevičius pelnė 10 taškų, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

0 comments:

Rašyti komentarą