NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Akivaizdu, kad CSKA komandoje viskas - Clyburno, Jameso ir Shengelijos rankose"

2020-10-01

FOTO: fcbarcelona.cat
Šarūno Jasikevičiaus jau šiandien laukia pirmosios Eurolygos rungtynės su Barselonos komanda.

Lietuvio treniruojami katalonai Eurolygos sezoną atidarys "Palau Blaugrana" arenoje, o varžovas laukia pats kiečiausias - Maskvos CSKA.

"FC Barcelona" treneris prieš mačą su Eurolygos čempionais teigė, kad komanda tobulėja ir stengiamasi įtraukti visus į sistemą:

"Daugiau ar mažiau esame tokie, kokių ir tikėjomės šiame sezono etape. Tobulėjame, stengiamės įtraukti visus į mūsų sistemas, kaip norime žaisti ir dirbti. Atvyksta Eurolygos čempionai, kurie išsaugojo komandos branduolį ir dar pasipildė naujais kontraktais. Vienas iš jų Tornikė Šengelija. Mūsų laukia labai sunkios rungtynės, kaip ir visų žaidžiant prieš CSKA" - kalbėjo "Barcos" strategas.

Kalbėdamas apie CSKA ekipą Šaras išskyrė tris krepšininkus, kurių rankose yra visas komandos žaidimas:

"Reikia žaisti labai gerą krepšinį. Turi tiksliai žinoti ką gali jiems leisti atiduoti ir ko ne. Akivaizdu, kad CSKA komandoje viskas - Clyburno, Jameso ir Šengelijos rankose. Jie gali užkurti vakarėlį, o kiti žaidėjai puikiai žino savo vaidmenį ir tai atlieka" - teigė Š.Jasikevičius.

Rungtynės tarp "FC Barcelona" ir Maskvos CSKA prasidės 22:00 val.


0 comments:

Rašyti komentarą