NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Nežinau, kaip mes laimėjome, taip nutinka retai"

2020-10-31
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienio vakarą Vitorijoje iškovojo dramatiškai keistą 5-ąją pergalę Eurolygoje.

Barselonos krepšininkai iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes turėjo 10 taškų deficitą (71:61). Per likusį laiką katalonai laimėjo atkarpą 11-0 ir iškovojo pergalę 72:71.

Po pergalės "Barcos" treneris nesuprato kaip komanda sugebėjo laimėti šias rungtynes: "Nežinau, kaip mes laimėjome, taip nutinka retai".

Šaras neslėpė, kad tai buvo keistos rungtynės, tačiau jų pabaigoje komanda atėjo su tinkamu mentalitetu:

"Rungtynės mums nesiklostė gerai. Stengėmės ieškoti sprendimų, o pabaigoje manau atėjome su tinkamu mentalitetu, kurį kažkuriuo metu buvome praradę. Tai vienos iš tų rungtynių, kurias kažkaip laimi, stengėsi pasimokyti, bet esi laimingas ir keliauji namo. Keistos rungtynės" - po mačo kalbėjo Š.Jasikevičius.

Vis dėlto treneris pasidžiaugė, kad komandai pavyko laimėti nepaisant didelio klaidų skaičiaus ir prasto pataikymo iš toli:

"Turėjome daug abejonių, kai "Baskonia" pradėjo žaisti geriau. Gerai, kad laimi rungtynes padarydamas tiek daug klaidų ir mesdamas tritaškius žemu procentu".

0 comments:

Rašyti komentarą