NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius apie besikartojančias problemas: "Kuomet įgijame 20 taškų persvarą - mes privalome nužudyti rungtynes"

2020-10-26

Šarūnas Jasikevičius kartu su Barselonos komanda pergale prieš Andoros krepšininkus uždarė trijų namų rungtynių savaitę.

Po pergalės prieš "MoraBanc" ekipą lietuvis kalbėjo apie besikartojančias katalonų problemas:

"Žinoma esame patenkinti pergale, nes rinkti pergales svarbu. Didžiąją rungtynių dalį žaidėme gerai, tačiau nutiko tas pats dalykas. Kuomet įgijame 20 taškų persvarą - mes privalome nužudyti rungtynes. Turime, tai tobulinti ir mes toliau augsime" - kalbėjo Šaras.

Treneris taip pat teigė, kad po rungtynių su Madrido "Real" buvo svarbu iškovoti pergalę:

"Buvo svarbu laimėti po tokios emocingos pergalės prieš Madrido "Real". Į rungtynes išėjome rimtai nusiteikę, bei gerbdami Andoros komandą. Bet kaip visada paleidome rungtynes. Tai vienas dalykų apie, kurį aš visada kalbu - mąstysena ir mąstysena...".

"Akivaizdu, kad Andora labai gera komanda ir į viską sureaguos. To pasekoje priartėjo iki 5 taškų ir pavertė rungtynes visiškai naujomis. Svarbiausia, kad įsirašėme pergalę čempionate" - baigdamas kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą