NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius: "Intensyvumas - vienintelis dalykas, kurį galima kontroliuoti"

2020-10-21

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" antradienio vakarą iškovojo pergalę didžiausiu skirtumų šį sezoną (87:60).

Po pergalės treneris kalbėjo, kad intensyvumas yra vienintelis dalykas, kurį galima kontroliuoti ir apgailestavo, kad to pritrūko sekmadienį Vitorijoje:

"Intensyvumas yra vienintelis dalykas, kurį galime kontroliuoti. Sėkmė - geresnė ar blogesnė yra kažkas kito. Aš tiesiog nesidžiaugiu, kad tai nutiko šiandien, o ne sekmadienį (Vitorijoje). Šios rungtynės mums buvo labai sunkios, bet toks gyvenimas" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Rungtynėse su "Acunsa GBC" komanda nemažai laiko pasireikšti gavo jaunieji - Leandro Bolmaro (27 min), Sergi Martínezas (25 min.) ir Brancou Badio (20 min.). Šaras teigė, kad gerbia kiekvieną varžovą, bet dėl, kai kurių žaidėjų buvo neramu, o tai buvo galimybė išbandyti: "Kai kas gavo galimybę pajusti ritmą ir leido pailsėti kitiems žaidėjams".

Š.Jasikevičius taip pat neturėjo atsakymo ar Nikola Mirotičius galės padėti komandai šį penktadienį rungtynėse su Madrido "Real" klubu:

"Pažiūrėsime kokios jis fizinės būklės. Turime keletą dienų, iš esmės rytoj jis treniruosis (šiandien)" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą