*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Barselonoje laimėję vokiečiai atėmė iš katalonų namų aikštelės pranašumą

2022-04-21
Barselonos krepšininkai pralaimėjo antrąjį Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačą ir prarado namų aikštelės pranašumą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje 75:90 turėjo pripažinti Miuncheno "FC Bayern" komandos pranašumą. Po vokiečių pergalės serija iki trijų pergalių tapo lygi (1-1).

Šioje serijoje prireiks dar mažiausiai dvejų rungtynių, kurios kitą savaitę bus žaidžiamos Miunchene. Bet prieš išvyką į Vokietiją katalonų dar šį savaitgalį laukia ACB lygos namų mačas prieš Tenerifės krepšininkus.

Rungtynes tritaškiu pradėjo Dedovičius (0:3), katalonams pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė Abrinesas (3:5). Baigiant įpusėti kėliniui Calathesas dvitaškiu sumažino deficitą iki minimumo (10:11). vėliau Trinchieri užsidirbo techninę pražangą ir Mirotičius baudos metimu išlygino rezultatą (11:11). Laprovittola dviem taškais išvedė "Barcą" į priekį (13:11). Likus žaisti 2 min. Rubitas persvėrė rezultatą (16:18), po minutės Jaramazas įsmeigė tritaškį (16:21). Po pirmojo kėlinio 18:23 pirmavo svečiai.

Po 10 iš eilės Thomaso taškų vokiečiai įgijo 13 taškų persvarą (20:33), o Weileris-Babbas baudomis padidino iki 15 taškų (20:35). Katalonų taškų badą nutraukė Mirotičius ir Laprovittola pelnę po dvitaškį su pražanga (25:35). Likus žaisti 4 min. "FC Bayern" vėl usigrąžino 15 taškų persvarą (27:42). Po pirmos mačo pusės vokiečiai pirmavo 35:48.

Po ilgosios pertraukos Kuričius tritaškiu sumažino "Barcos" deficitą iki 10 taškų (38:48). Baigiant įpusėti kėliniui Kuričius įsmeigė dar vieną tolimą metimą (45:53). Likus žaisti 2 min. Calathesas tritaškiu sumažino atsilikimą iki 6 taškų (52:58). Ketvirtį dviem tolimais metais užbaigę "FC Bayern" prieš lemiamą kėlinį susikrovė dviženklę persvarą (56:57).

Sužaidus 2 min. Thomasas pataikė tritaškį, tačiau Mirotičius atsakė dviem taškais su pražanga (59:70). Sužaidus 4 min. Laprovittola tritaškiu sumažino katalonų deficitą iki 7 taškų (65:72). Likus žaisti 4:22 min. Šaras užsidirbo techninę pražangą, o tuo pasinaudoję svečiai susigrąžino dviženklę persvarą (67:78). Likus žaisti apie 3 min. Weileris-Babbas pridėjo tolimą metimą (68:83). Per likusį laiką "Barcai" nepavyko išsigelbėti 75:90.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola ir Nikola Mirotičius 16, Nickas Calathesas 13, Kyle'as Kuričius 9, Brandonas Daviesas 8, Alexas Abrinesas 5, Nigelis Hayesas-Davisas 4, Dante Exumas ir Sertačas Šanli 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": DeShaunas Thomasas 25, Andreasas Obstas 15, Nickas Weileris-Babbas 12, Ognjenas Jaramazas 11, Augustine'as Rubitas 10, Nihadas Dedovičius 6, Vladimiras Lučičius 5, Othello Hunteris 4, Žanas Markas Šiško 2 taškai;