*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Išvykų savaitę "Barca" baigė pergale Andoroje

2022-04-03
Barselonos krepšininkai sudėtingą trejų išvykos rungtynių savaitę baigė pergale Andoroje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį 86:74 išvykoje palaužė "MoraBanc" krepšininkus ir ACB lygoje pasiekė 21-ąjį laimėjimą.

Katalonai Ispanijos pirmenybėse toliau išlieka lyderiais ir viena pergale lenkia Madrido "Real" klubą. Būtent su pastarąja komanda kitą savaitę susitiks "Barca" savo aikštelėje.

Įpusėjus kėliniui po Millerio-McIntyre'o tritaškio Andora pirmavo (10:6). Likus žaisti 3 minutes Kuričius baudų metimais išlygino rezultatą (13:13), o Mirotičius netrukus užsidirbo antrą asmeninę paražangą. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusi "MoraBanc" komanda po pirmojo ketvirtčio pirmavo 19:15.

Antrojo kėlinio pradžioje Š.Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (23:15). Tuomet katalonai surengė spurtą 0:9 ir išsiveržė į priekį (23:24). Prieš ilgąją pertrauką "Barca" pirmavo 32:35.

Antrąją mačo pusę katalonai pradėjo spurtu 0:10 ir susikrovė dviženklę persvarą (32:45). Likus žaisti pusantros minutės Andoros krepšininkai sumažino deficitą iki 4 taškų (50:54).

Sužaidus beveik 3 minutes ketvirtajame kėlinyje varžovų žaidėjas Hannahas buvo pašalintas iš rungtynių, o baudą realizavęs Kuričius atstatė "Barcai" dviženklę persvarą (55:65). Vėliau Kuričius ir Mirotičius įsmeigė po tritaškį (55:71). Likus žaisti 3 minutes Laprovittola tolimu metimu padidino pranašumą iki 20 taškų (59:79). Pergalę Šaro auklėtiniai iškovojo rezultatu 86:74.

Ketvirtadienį Šaro auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje dvikovoje su Tel Avivo "Maccabi" komanda užbaigs Eurolygos reguliarųjį sezoną.

Andoros "MoraBanc": Davidas Jelinekas 16, Codi Milleris-McIntyre'as 15, Moussa Diagne 11, Yannickas Franke 10, Drew Crawfordas 9, Oriolis Paulis 6, Babatunde Olumuyiwa 4, Nacho Llovetas 2, Clevinas Hannahas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Dante Exumas ir Kyle'as Kuričius 14, Nikola Mirotičius 13, Nicolas Laprovittola 10, Rolandas Šmitas 9, Sertačas Šanli 7, Alexas Abrinesas 6, Sergi Martinezas ir Nickas Calathesas 4, Michaelas Caicedo 3, Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;