*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją

2022-04-19
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" pergalingai startavo Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Katalonai pirmose serijos rungtynėse 77:67 palaužė Miuncheno "FC Bayern" ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas šį ketvirtadienį taip pat Barselonoje.

Varžovai rungtynes pradėjo 5 iš eilės Lučičiaus taškais, o "Barcos" taškų sąskaitą tritaškiu atidarė Mirotičius (3:5). Sužaidus šešias minutes vokiečiai pirmavo 10:17, tačiau kėlinio pabaigoje katalonai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (20:22).

Antrojo kėlinio pradžioje Daviesas dėjimu išlygino rezultatą (22:22), o po D.Exumo dvitaškio su pražanga "Barca" atsidūrė priekyje (25:22). Sužaidus 3 minutes Lučičius tritaškiu išlygino rezultatą (25:25). Baigiant įpusėti kėliniui Laprovittola pelnė du taškus su bauda (30:25). Likus žaisti 2 minutes Daviesas taip pat pelnė du taškus su pražanga (38:31), vėliau Laprovittola įsmeigė tritaškį ir šeimininkai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (43:33).

Po ilgosios pertraukos "FC Bayern" ekipa spurtavo 2:10 ir sumažino deficitą iki 2 taškų (45:43). Katalonų taškų badą tolimu metimu nutraukė Jokubaitis (48:43). Likus žaisti 2 minutes Daviesas dar kartą baigė ataką taškais su pražanga (56:49). Kėlinio pabaigoje Exumas pelnė du taškus ir sugrąžino katalonams dviženklę persvarą prieš lemiamą ketvirtį (62:51).

Ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo R.Šmitas (65:51), sužaidus 2 min. Exumas baigė ataką galingu dėjimu (67:53). Vokiečiai atsakė trimis tritaškiais ir sumažino deficitą iki 5 taškų (67:62). "Barcą" į priekį truktelėjo Jokubaitis pelnęs 4 taškus iš eilės (71:64). Vėliau Mirotičius ir Exumas sugrąžino Ispanijos čempionams dviženklę persvarą (75:64). Pergalę Šaro auklėtiniai iškovojo rezultatu 77:67.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 19, Dante Exumas ir Nikola Mirotičius 12, Nicolas Laprovittola 11, Rokas Jokubaitis 7, Sertačas Šanli ir Rolandas Šmitas 5, Nickas Calathesas 4, Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Vladimiras Lučičius 20, Darrunas Hilliardas 12, Augustine'as Rubitas 8, Nickas Weileris-Babbas ir Othello Hunteris 7, Ognjenas Jaramazas 6, Leonas Radoševičius 5, Žanas Markas Šiško 2 taškai;