*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Šaro auklėtiniai ketvirtąjame kėlinyje palaužė žalgiriečius

2023-12-20
Šarūnas Jasikevičius toliau skina pergales prie Stambulo "Fenerbahce" komandos vairo.

Lietuvio vadovaujami turkai Eurolygos dvigubos savaitės pirmose rungtynėse 80:78 savo aikštėje nugalėjo Kauno "Žalgirio" krepšininkus. Stambulo komandai, tai buvo 8-oji pergalė Eurolygoje.

Penktadienį Berlyne Šaro laukia pirmosios išvykos rungtynės.

Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai įgijo dviženklę persvarą (22:32), kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos (37:48).

Baigiant įpusėti trečiajam kėliniui Wilbekinas tolimu metimu sumažino deficitą iki 4 taškų (49:53).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dorsey pastangomis "Fenerbahce" sumažino atsilikimą iki minimumo (61:62), o po Guduričiaus tritaškio jau buvo priekyje (64:62). Likus žaisti pusantros minutės kauniečiai dviem tolimais metimais sumažino turkų pranašumą iki minimumo (77:76). Likus žaisti minutę sudėtingą dvitaškį su pražanga pataikė Dorsey (80:76). Evansas sumetė dvi baudas ir vėliau galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau metimas buvo netaiklus ir STambulo ekipa iškovojo pergalę 80:78.

Stambulo "Fenerbahce": Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 17, Johnathanas Motley 16, DyShawnas Pierre'as ir Marko Guduričius 7, Nigelis Hayesas-Davisas 6, Nickas Calathesas 5, Sertačas Šanli 3 taškai;

Kauno "Žalgiris": Keenanas Evanas 19, Rolandas Šmitas 16, Laurynas Birutis 14, Kevarriusas Hayesas ir Austinas Hollinsas 7, Edmondas Sumneris 6, Tomas Dimša 3, Dovydas Giedraitis, Danielius Lavrinovičius ir Edgaras Ulanovas 2 taškai;