*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Š.Jasikevičius Turkijos lygoje atsidarė solidžia pergale

2023-12-17
Šarūnas Jasikevičius iškovojo antrąją pergalę vadovaujant Stambulo "Fenerbahce" komandai.

Sekmadienį lietuvis vadovavo pirmose Turkijos lygos rungtynėse, o "Fenerbahce" savo arenoje 99:71 sutriuškino Ankaros "Turk Telekom" krepšininkus. Stambulo ekipai, tai buvo 9-asis laimėjimas šalies pirmenybėse.

Kitą savaitę Šaro laukia pirmoji šio sezono dviguba Eurolygos savaitė. Trečiadienį "Fenerbahce" namuose priims Kauno "Žalgirio" ekipą, o penktadienį mačas Berlyne prieš ALBA.

"Fenerbahce" jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 11:2, tačiau netrukus varžovai spurtavo 2:9 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (13:11).

Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės Dorsey tritaškių šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (36:24), o po pirmosios mačo pusės susikrovė solidžią 18 taškų persvarą (46:28).

Sužaidus 4 min. trečiajame kėlinyje Mahmutoglu tolimu metimu padidino "Fenerbahce" persvarą iki 20 taškų (55:35).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir Stambulo ekipa iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 99:71.

Stambulo "Fenerbahce": Tyleris Dorsey 19, Melihas Mahmutoglu 18, Sehmusas Hazeras 16, Johnathanas Motley ir Nigelis Hayesas-Davisas 12, Tarikas Biberovičius 8, Yamas Madaras 6, Dyshawnas Pierre'as 5, Sertačas Šanli 3 taškai;

Ankaros "Turk Telekom": Stevenas Enochas 16, Ismailis Ulusoy'us 15, Mehmetas Yagmuras 9, Okbenas Ulubay'us ir Tyrone'as Wallace'as 8, Jamesas Palmeris 5, Metehanas Akyelis ir Yigitčanas Saybiras 4, Troy'us Savas 2 taškai;