*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.
*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

"Fenerbahce" ketvirtąjame kėlinyje susitvarkė su Manisos ekipa

2024-03-16
Turkijos čempionate nepralaimintis Šarūnas Jasikevičius pasiekė 12-ąją pergalę iš eilės.

Stambulo "Fenerbahce" komanda šeštadienį savo aikštėje 98:82 nugalėjo Manisos "Buyuksehir Belediye spor" ekipą ir įsirašė 20-ąją pergalę šalies pirmenybėse.

Kitą savaitę Šaro laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį Stambule dvikova su Barselonos klubu, o penktadienį mačas Milane.

Rungtynės prasidėjo Hayeso tritaškiu (3:0), bet tuo pačiu atsakė Cruzas (3:3). Sužaidus 2 min. Russellas tolimu metimu pirmą kartą išvedė svečius į priekį (6:8). Įpusėjus kėliniui Hayesas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (13:15). Likus žaisti kiek daugiau, nei 3 min. Terry baigė ataką "alley-oop" dėjimu (15:20). Kėlinio pabaigoje "Feneris" prasižengė prieš Russellą, kuris sumetė tris baudas ir padidino Manisos persvarą iki 8 taškų (21:29).

Antrojo kėlinio pradžioje Dorsey pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (23:29). Sužaidus beveik 3 min. Hazeras perėmė kamuolį ir baigė ataką dėjimu (27:31). Po Papagiannio dėjimo komandas skyrė tik du taškai (29:31). Hazeras trimis baudų metimais vėl išvedė "Fenerbahce" į priekį (32:31). Baigiant įpusėti kėliniui Biberovičius įsmeigė tritaškį (38:33), tačiau svečiai atsakė 5 taškais be atsako ir išlygino rezultatą (38:38). Likus žaisti 3 min. svečiai realizave dvi baudas vėl persvėrė rezultatą (41:42). "Fenerbahce" į priekį truktelėjo Dorsey pelnyti 5 iš eilės taškai (47:44). Po pirmos mačo pusės 47:44 pirmavo Šaro auklėtiniai.

Po pertraukos Biberovičius pataikė dvitaškį (49:44). Sužaidus 4 min. Mahmutoglu tritaškiu padidino persvarą iki 6 taškų (57:51), o vėliau Papagianiui greitoje atakoje buvo užkabintas kamuolys virš lanko (59:51). Likus žaisti 2 min. Guduričius pelnė du taškus su pražanga (67:59), vėliau tritaškį pridėjo Dorsey (70:61). Po trijų kėlinių "Fenerbahce" pirmavo 70:63.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Hayeso taškais atsikovojus kamuolį po netaiklaus Papagiannio metimo (72:63). Po Dorsey tritaškio "Fenerbahce" pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (75:63). Sužaidus 4 min. Papagiannis dėjimu padidino persvarą iki 18 taškų (86:68). Įpusėjus kėliniui Andersonas pataikė tritaškį (88:74). Likus žaisti 3 min. Šanli dviem taškais su pražanga padidino pranašumą iki 21 taško (95:74), o Šaras į aikštę išleido jaunąjį Omerą Ziyaettiną, kuris užbaigė rungtynes tolimu metimu 98:82.

Stambulo "Fenerbahce": Tyleris Dorsey 17, Georgios Papagiannis 16, Sertačas Šanli 13, Melihas Mahmutoglu ir Tarikas Biberovičius 12, Sehmusas Hazeras 8, Nigelis Hayesas-Davisas ir Marko Guduričius 7, Metečanas Birsenas ir Omeras Ziyaettinas 3 taškai;

Manisos "Buyuksehir Belediye Spor": Francisco Cruzas 23, Jamesas Andersonas ir Emanuelis Terry 16, Daronas Russellas 14, Ryanas Lutheris 9, Ege Araras 4 taškai;