Rezultatyviai žaidęs Lukas padėjo Katalonijos rinktinei iškovoti antrąją pergalę

2024-03-23
Katalonijos nacionalinė rinktinė su Luku Jasikevičiumi iškovojo antrąją pergalę Ispanijos regionų čempionate.

Katalonai 62:12 įtikinamai jau antrąjame ketvirtyje įveikė Kantabrijos rinktinę.

Lukas vėl rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per pirmąjį kėlinį pelnė 11 taškų, o komanda įgijo solidžią persvarą (37:9).

Jau antrąjame kėlinyje Katalonijos persvara išaugo iki 50 taškų (62:12), o pagal taisykles įgijus šį pranašumą taškai toliau nebeskaičiuojami.

Todėl pagal oficialų statistikos protokolą Luko sąskaitoje 11 taškų, o pagal neoficialų 17 taškų.

Šiandien pirmose rungtynėse katalonai 97:47 nepasigailėjo baskų. Rytoj dvikova su Aragono rinktine pasibaigs grupės varžybų etapas.