Lukas su katalonais palaužė madridiečius ir iškopė į finalą!

2024-03-26
Lukas Jasikevičius su Katalonijos rinktine iškopė į Ispanijos regionų čempionato finalą.

Katalonai pusfinalyje 84:68 pranoko Madrido regiono krepšininkus ir rytoj sieks iškovoti čempionų titulą.

Finalo varžovas paaiškės po antrojo pusfinalio, kuriame susitiks Andalūzijos ir Valensijos regionų rinktinės.

Katalonai po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (21:11), tačiau antrajame jau dominavo madridiečiai, kurie spurtavo 14:0 ir persvėrė rezultatą (21:25). Įpusėjus rungtynėms Katalonija vėl buvo priekyje 48:39.

Po pertraukos varžovai vėl prisivijo (48:48), tačiau penktojo kėlinio pabaigoje katalonai atstatė dviženklį pranašumą (68:56). Per lemiamą ketvirtį Luko komanda padidino pranašumą ir žengė į finalą.

Lukas aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir per 16 minučių pelnė 2 taškus.