*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Kolossos 60 - 80 Panathinaikos 2010.04.28

2010-04-28
Paskutinėse Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse susitiko Atėnų „Panathinaikos“ ir „Kolossos VAP“ komandos. Jau ankščiau pirmąją vietą užsitikrinusiai „Panathinaikos“ komandai šios rungtynės didelės svarbos neturėjo. Gal būt todėl pirmoji rungtynių dalis Graikijos čempionams susiklostė gana prastai. Nors rungtynes jie pradėjo geriau, bet neilgai trukus šeimininkai pasivijo juos ir beveik visą antrąjį kėlinį kontroliavo žaidimą. Tik antrojo kėlinio pabaigoje dėka taiklaus Drew Nicholo tritaškio „Panathinaikos“ komanda į didžiają pertrauką išėjo turėdama vieno taško pranašumą. Pertraukos metu Graikijos čempionai ko gero padarė išvadas ir jau nuo pat trečiojo kėlinio pradžios perėmė galutinai iniciatyvą į savo rankas. Atėnų „Panathinaikos“ pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną 60-80.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido kiek daugiau nei 15 minučių pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), bei atliko 2 rezultatyvius