Lietuvos jaunučiai iki 16 metų iškovojo Europos čempionato sidabrą

2010-08-16
Vakar pasibaigė jaunučių iki 16 metų Europos krepšinio čempionatas. Trečius metus iš eilės finale kovėsi ir Lietuvos rinktinė, tačiau nesėkmingai susiklostęs pirmasis kėlinys palaidojo viltis iškovoti aukso medalius. Pirmąjį kėlinį Lietuvos rinktinė savo bendraamžiams iš Kroatijos pralaimėjo 30-6. Nors antrajame kėlinyje Lietuviai buvo sumažinę skirtumą net iki devynių taškų, tačiau pasivyti ir pralenkti varžovus pritrūko jėgų. Kroatijos rinktinė iškovojo gana nesunkią pergalę finale jie Lietuvius palaužė rezultatu 80-52.

Prieš metus vykusiame Lietuvoje Europos jaunučių čempionate Lietuviai, taip pat pasidabino sidabro medaliais, o 2008 metais Italijoje jie jau tapo čempionais. Dar prieš trejus metus Graikijoje vykusiame čempionate mūsų šalies jaunučiai iškovojo bronzos medalius.