[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Joventut |2001.03.25| (VIDEO)

2012-04-15
2000-2001 metų Ispanijos ACB lygos reguliarusis sezonas. Tai pirmasis Šarūno Jasikevičiaus sezonas atstovaujant Barselonos "FC Barcelona" komandai. Šioje komandoje taip pat žaidė ir kitas lietuvis Artūras Karnišovas, bei kylanti ispanų super žvaigždė Pau Gasolis.

Šioje vaizdo medžiagoje pateikiami epizodai iš rungtynių tarp Barselonos "FC Barcelona" ir Badalonos "Joventut" komandų. Tuomet katalonai antroje rungtynių pusėje 93-70 susitvarkė su savo varžovais ir iškovojo pergalę.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams iš Badalonos, kurie mačą pradėjo galingu spurtu 0-11. Tuomet Barselonos treneris paprašė minutės pertraukėlės, o po jos jau žaidimas pasikeitė. Po Šarūno Jasikevičiaus tritaškio šeimininkų deficitas ištirpo iki 4 taškų (14-18). Vis dėlto po pirmojo kėlinio 29-23 priekyje buvo "Joventut" komanda. Antrajame kėlinyje dėka gero Pau Gasolio žaidimo "FC Barcelona" ekipai pavyko persverti rezultatą. Antroje rungtynių pusėje katalonai tik didino savo pranašumą (53-39). Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 12 taškų skirtumu, o ketvirtajame kėlinyje persvara išaugo iki 20 taškų.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 23 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 9 naudingumo balus.