Šaras - Lapkričio mėnesio apžvalga |2013|

2013-12-01
Paskutinį rudens mėnesį Šarūnas Jasikevičius sužaidė šešerias rungtynes ir padėjo Kauno "Žalgiriui" iškovoti keturias pergales.

Lapkričio mėnesį įžaidėjas pakilo į 9-ąją vietą pagal sužaistų rungtynių skaičių Eurolygoje - 213 rungtynių.

Lapkričio 7 diena. Kauno "Žalgiris" patyrė trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje. Kauniečiai Stambule 61-72 nusileido "Anadolu Efes" krepšininkams. Š.Jasikevičius per 21 minutę pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, po 1 sykį prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą, bei surinko 4 naudingumo balus.

Lapkričio 10 diena. Be Šarūno Jasikevičiaus žaidęs "Žalgiris" 79-50 nugalėjo Kauno "LSU-Atletas" ekipą Lietuvos krepšinio lygoje.

Lapkričio 14 diena. Eurolygos reguliariojo sezono pirmąjį ratą Lietuvos čempionai baigė pergale namuose 91-81 prieš Bambergo "Brose Baskets". Š.Jasikevičius per kiek daugiau nei 11 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė, išprovokavo 2 varžovo pražangas, bei surinko 2 naudingumo balus.

Lapkričio 17 diena. Š.Jasikevičius po mėnesio pertraukos vėl išbėgo į aikštelę Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse, o "Žalgiris" išvykoje75-56 sutriuškino Utenos "Juventus". Įžaidėjas per beveik 17 minučių pelnė 2 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė, perėmė 1 kamuolį ir užsidirbo bloką.

Lapkričio 22 diena. Kauno "Žalgiris" 67-95 neatsilaikė prieš šį sezoną dar nepralaimėjusią Madrido "Real" komandą. Š.Jasikevičius per kiek daugiau nei 5 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, bei 1 sykį prasižengė.

Lapkričio 25 diena. Žalgiriečiai Lietuvos krepšinio lygoje net 41 taško skirtumu savo aikštėje sutriuškino Panevėžio "Lietkabelį". Š.Jasikevičius per beveik 19 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, išprovokavo 1 varžovo pražangą, bei surinko 8 naudingumo balus.

Lapkričio 29 diena. Kauno "Žalgiris" savo aikštelėje paskutinėmis rungtynių sekundėmis 73-71 nugalėjo Milano "EA7 Emporio Armani" krepšininkus. Š.Jasikevičius per daugiau nei 22 minutes pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė, taip pat 3 sykius suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Lapkričio mėnesį Šarūnas Jasikevičius vidutiniški žaisdavo po beveik 16 minučių, pelnydavo 4,5 taško, atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 1,5 kamuolio, perimdavo 0,3 kamuolio ir 2,8 karto per mačą suklysdavo. Dvitaškius metė 26 proc., tritaškius 36 proc., baudos metimus 100 proc. taiklumu.

15:5426%36%100%1,53,50,302,81,24,5

MIN - praleistas laikas aikštelėje, 2PM-A - pataikyti ir mesti dvitaškiai, 3PM-A - pataikyti ir mesti tritaškiai, FTM-A - pataikyti ir mesti baudų metimai, REB - atkovoti kamuoliai, AS - rezultatyvūs perdavimai, ST - perimti kamuoliai, BS - blokuoti metimai, TO - klaidos, PF - pražangos, PTS - pelnyti taškai;