[Žvilgsnis atgal] Šaras - geriausias 2003 metų Lietuvos krepšininkas (VIDEO)

2013-12-19
Rubrikoje "Žvilgsnis atgal" siūlome grįžti dešimtmečiu atgal - į 2003-uosius metus. Tai Šarūno Jasikevičiaus dominavimo metai Europoje.

Baigiantis 2003-iesiems metams LRT televizijos laida "24 sekundės" išrinko ir apdovanojo geriausius metų šalies krepšininkus.

Geriausius iš geriausių rinko trijų Lietuvos krepšinio lygų treneriai, komandų kapitonės ir kapitonai, bei žurnalistai.

Geriausiu Lietuvos krepšininku buvo išrinktas Š.Jasikevičius, kuris 2003-aisiais metais laimėjo visus įmanomus titulus. Su Barselonos komanda lietuvis triumfavo Eurolygoje, iškovojo Ispanijos taurę, laimėjo Ispanijos čempionatą, bei buvo pripažintas naudingiausiu finalo serijos žaidėju.

Savo pergalingą žygį įžaidėjas pratęsė su Lietuvos rinktine. Š.Jasikevičiaus vedami lietuviai Švedijoje tapo Europos čempionais, o krepšininkas buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju, bei nominuotas į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką.

Metų pabaigoje Lietuvos rinktinės lyderis triumfavo LTOK rengiamuose geriausio šalies sportininko rinkimuose.

Į LRT studiją negalėjusiam atvykti Šarūnui, apdovanojimas buvo perduotas tėčiui Linui Jasikevičius, kuris vėliau pripažino, kad sūnui jaunystėje neleido mesti krepšinio, nes įžvelgė jame dideles perspektyvas.