*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Lemiamomis akimirkomis klydęs "Žalgiris" krito Krasnodare

2014-01-24
Kauno "Žalgiris" ir toliau lieka be pergalių Eurolygos Top16 etape. Kauniečiai po dramatiškos kovos 75-80 išvykoje nusileido Krasnodaro "Lokomotiv" krepšininkams.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė S.Bykovas (2-0), "Žalgiris" atsakė P.Jankūno dvitaškiu su bauda (2-3). Sužaidus dvi su puse minutės J.Dentmonas įsmeigė tritaškį (4-6). Sužaidus 3 minutes Simonas įsmeigė tritaškį, o Brownas sudrebino kauniečių krepšį dėjimu (9-6). Po minutės V.Lipkevičius pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą (9-9). Įpusėjus kėliniui J.Dentmonas paleido du tritaškius (11-15). Likus žaisti 3 minutes A.Milaknis pridėjo du taškus (11-17). Likus žaisti 2 minutes K.Lavrinovičius pelnė du taškus su pražanga (15-22). Paskutinę kėlinio minutęs K.Lavrinovičius tolimu metimu padidino "Žalgirio" persvarą iki dviženklio skaičiaus (16-27). Kėlinį dvitaškiu baigė J.Dentmonas (16-29).

Antrasis ketvirtis prasidėjo K.Simono tolimu metimu (19-29), lietuviai atsakė M.Kupšo taškais (19-31). Sužaidus 2 minutes R.Javtokas pridėjo du taškus (21-33). Po minutės aukštaūgis pasižymėjo dar vienu taikliu metimu iš po krepšio (21-37). Įpusėjus kėliniui K.Simonas įsmeigė tritaškį, o A.Zubkovas pridėjo du taškus (28-37). Po minutės R.Javtokas pelnė du taškus, o S.Jasaitis atsakė tritaškiu (31-39). Likus žaisti 3 minutes į R.Javtoko dvi taiklias baudas K.Simonas atsakė dvitaškiu su pražanga (34-43). Likus žaisti pusantros minutės J.Dentmonas realizavo dvi baudas (34-48), K.Simonas atsakė tolimu metimu (37-48). Paskutinę kėlinio minutę A.Maričius pelnė du taškus, o T.Dimša atsakė tritaškiu. Po pirmosios rungtynių pusės 51-39 pirmavo "Žalgiris".

Po ilgosios pertraukos sužaidus daugiau nei 2 minutes pirmuosius taškus pelnė R.Javtokas (39-53). Rusai atsakė V.Likhodey'aus tritaškiu (42-53). Sužaidus 4 minutes M.Kupšas sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (44-57), o S.Jasaitis atsakė dvitaškiu iš vidutinio nuotolio (46-57). Baigiant įpusėti kėliniui M.Kalnietis sudrebino kauniečių krepšį dėjimu, tačiau V.Lipkevičius atsakė dvitaškiu (48-59). Likus žaisti 4 minutes P.Jankūnas pasižymėjo dviem taškais (50-61). Likus žaisti daugiau nei 2 minutes K.Simonas pelnė du taškus (52-61). Likus žaisti minutę R.Javtokas įmetė dvitaškį iš po krepšio (54-63). Paskutinę kėlinio minutę M.Kalnietis realizavo vieną baudą (55-63). Kėlinį įspūdingu Kabliu baigė R.Javtokas, o M.Kalnietis tritaškiu (58-65).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo S.Jasaičio dvitaškiu iš vidutinio nuotolio po kurio rusų deficitas ištirpo iki 5 taškų (60-65). Sužaidus 2 minutes P.Jankūnas įsmeigė tritaškį (60-68). Po minutės M.Kalnietis atsakė tolimu šūviu (63-68). V.Čižauskas neliko skolingas savo tautiečiui ir taip pat pataikė tritaškį (63-71). Sužaidus 4 minutes S.Jasaitis pataikė iš vidutinio nuotolio (65-71), V.Čižauskas atsakė taškais iš po krepšio. Įpusėjus kėliniui A.Maričius sumažino "Lokomotic" atsilikimą iki 4 taškų (67-73). Likus žaisti 4 minutes K.Lavrinovičius pelnė du taškus (67-75). Likus žaisti 3 minutes K.Simonas tritaškiu sumažino deficitą iki 3 taškų (72-75). Likus žaisti 2 minutes S.Bykovas dvitaškiu su bauda išlygino rezultatą (75-75). Likus žaisti daugiau nei minutę V.Likhodey'us tolimu metimu persvėrė rezultatą Krasnodaro naudai (78-75). Per paskutinę minutę žalgiriečiai turėjo dvi progas išlyginti rezultatą, tačiau du kartus suklydo, bei palaidojo viltis iškovoti pergalę 75-80.

Šarūnas Jasikevičius dėl nugaros skausmų nevyko į Krasnodarą.

Krasnodaro "Lokomotiv": Krunoslavas Simonas 21, Simas Jasaitis ir Valerijus Likhodey'us 11, Aleksas Maričius 10, Mantas Kalnietis ir Sergėjus Bykovas 9, Derrickas Brownas 4, Andrėjus Zubkovas ir Aleksėjus Žukanenka 2, Maximas Grigoryevas 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Robertas Javtokas 16, Justinas Dentmonas 15, Vytenis Lipkevičius 10, Paulius Jankūnas ir Kšištofas Lavrinovičius 8, Mindaugas Kupšas 6, Vytenis Čižauskas 5, Tomas Dimša 3, Artūras Milaknis ir Martynas Pocius 2 taškai;