Penktosios NKL aštuntfinalio rungtynės dėl lūžusios lentos buvo nutrauktos

2014-03-08
Penktosiose NKL aštuntfinalio serijos rungtynėse Šilutės ir "Žalgirio" dubleriai neišsiaiškino laimėtojo.

Baigiant įpusėti kėliniui šilutiškis E.Sosnovskis nesėkmingai mėgindamas įdėti kamuolį į krepšį sutrupino lentą. Švieslentėje degė skaičiai 72-59 "Šilutės" naudai.

Po daugiau nei valandos lenta buvo pakeista, tačiau saugumo sumetimais Tomo Masiulio auklėtiniai atsisakė tęsti rungtynes.

Sprendimas dėl rungtynių baigties paaiškės pirmadienį.

Vytenis Jasikevičius per 23 žaistas minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 2 varžovo pražangas, bei surinko 6 naudingumo balus.

Šilutės "Šilutė": Vytautas Kamarūnas 18, Deividas Pukis 11, Nerijus Anglickis 10, Edgaras Sosnovskis ir Arnas Kazlauskas 9, Evaldas Šaulys ir Eivydas Mološčiakas 6, Audrius Ramonaitis 3 taškai;

Kauno "Žalgiris-2": Donatas Tarolis 14, Vytenis Jasikevičius, Justas Tamulis ir Alehas Kojenetsas 10, Nerijus Barauskas 7, Ernestas Serkevičius 5, Martynas Echodas 3 taškai.