[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Hawks |2007.02.11| (VIDEO)

2015-04-12
2006/2007 metų NBA reguliarusis sezonas. Š.Jasikevičiaus atstovaujama "Warriors" komanda savo aikštėje priėmė Atlantos "Hawks" krepšininkus.

Lietuvis šiose rungtynėse krepšį atakavo be klaidų, o ketvirtjame kėlinyje padėjo prisivyti nutolusius varžovus. Vis dėlto lemiamo metimo neįmetę "Warriors" krepšininkai pralaimėjo rungtynes 105-106.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aištės šeimininkai kurie po M.Ellis'o baudos metimų pirmavo 8-3. J.Smitho vedami Atlantos krepšininkai pasivijo varžovus (12-11), o įpusėjus kėliniui J.Childressas išvedė svečius į priekį (12-13). Likus žaisti 4 minutes aikštelėje pasirodė Š.Jasikevičius. Lietuvis iškarto pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais (18-22). Bet tuomet varžovai atsakė 7 taškais be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (18-29). Pirmąjį kėlinį tritaškiu baigė Š.Jasikevičius 26-34.

Antrojo kėlinio pradžioje sunkiai taškus sekėsi tinktini abejų komandų žaidėjams. S.Jacksono pastangomis "Warriors" ekipa sumažino atsilikimą iki 2 taškų (39-41). Likus žaisti 5 minutes M.Ellis'as išvedė savo komandą į priekį (43-41). Šeimininkai ilgai nesidžiaugė pranašumu ir antrąjį kėlinį baigė pralaiminėdami 49-58.

Trečiajame ketvirtyje "Warriors" vėl priartėjo (61-63), tačiau Atlantos krepšininkai neilgai trukus pabėgo ir likus žaisti 2 minutes vėl turėjo dviženklę persvarą (69-79). Kėlinys baigėsi Š.Jasikevičiaus dvitaškiu ir M.Barneso tritaškiu 79-84.

Lemiamame kėlinyje "Warriors" į priekį vedė lietuvis. Š.Jasikevičius pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki 2 taškų (84-86). Varžovai iš karto atsakė spurtu 0-6. Įpusėjus kėliniui "Hawks" pirmavo 99-90. Aikštės šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir likus žaisti minutę komandas skyrė 3 taškai (101-104). J.Smithas baudomis padidino Atlantos persvarą (101-105), tačiau šeiminkai atsakė dviem tiksliomis atakomis ir likus žaisti 33 sekundes "Warriors" priartėjo iki 1 taško (105-106). Likus žaisti 10 sekundžių M.Barnesas išrašė bloką J.Childressui ir suteikė šansą "Warriors", tačiau lemiamas S.Jacksono metimas tikslo nepasiekė 105-106.

Š.Jasikevičius per kiek daugiau nei 16 minučių pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/5 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 1 sykį pažeidė taisykles.