*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Prie "Barcos" vairo grįžęs Š.Jasikevičius išrašė pirmąjį Valensijos klubo pralaimėjimą Eurolygoje

2020-10-13
Prie "FC Barcelona" komandos vairo grįžęs Šarūnas Jasikevičius padėjo iškovoti antrąją pergalę Eurolygoje.

Lietuvio vadovaujami katalonai išvykoje 71:66 palaužė Valensijos "Valencia Basket" krepšininkus, kuriems, tai buvo pirmasis pralaimėjimas Eurolygoje.

"Barca" šiose rungtynėse vertėsi be Nikola Mirotičiaus, kuris užsikrėtė koronavirusu.

Šaras savo trenerių štabe vis dar neturi D.Maskoliūno, kuris lieka saviizoliacijoje. Tiesa į katalonų rikiuotę po traumos grįžo Kyle'as Kuričius.

Ketvirtadienį Š.Jasikevičiaus auklėtinių laukia dvikova namuose prieš Atėnų "Panathinaikos".

1 kėlinys
"Valencia Basket" 19:16 "FC Barcelona"
1' min: rungtynės prasidėjo Šmito taškais (0:2), šeiminikai atsakė Dubljevičiaus baudų metimais (2:2).
2' min: Williamsas dviem taškais išvedė Valensiją į priekį (4:2). Šmitas atsakė tolimu metimu (4:5).
3' min: Dubljevičius pelnė dar du taškus (6:5), Higginsas astakė tuo pačiu (6:7).
4' min: Valensijos juodkalnietis surengė dar vieną tikslią ataką (8:7), o katalonų latvis pelnė savo 7-ąjį tašką (8:9). Vėliau Dubljevičius įsmeigė tritaškį (11:9).
5' min: Prepeličius perėmęs kamuolį pelnė du taškus (13:9), vėliau slovėnas pridėjo dar du taškus (15:9). Higginsas svečiams pataikė tritaškį (15:12).
6' min: Williamsas taikliai atakavo iš toli (18:12).
8' min: Calathesas pasižymėjo dviem taškais (18:14), Hermannssonas atsakė 1 baudos metimu (19:14).
9' min: graikas katalonams pelnė dar du taškus (19:16).

2 kėlinys
"Valencia Basket" 35:33 "FC Barcelona"
1' min: Abrinesas tritaškiu išlygino rezultatą (19:19).
2' min: San Emeterio tolimu metimu sugrąžino persvarą Valensijai (22:19).
3' min: Calathesas pelnė dar du taškus (22:21).
4' min: Tobey atkovojęs kamuolį pelnė du taškus iš po krepšio (24:21), o Labeyrie įsmeigė tritaškį (27:21). Daviesas atsakė dėjimu iš viršaus (27:23).
5' min: Van Rossomas pelnė du taškus, o Šmitas atsakė tritaškiu (29:26).
7' min: Vivesas pelnė du taškus (31:26), o Šmitas atsakė dar vienu tritaškiu (31:29).
8' min: Labeyrie pelnė taškus iš po krepšio (33:29), tuo pačiu atsakė Higginsas (33:31).
9' min: Vivesas baigė ataką dviem taškais (35:31), Daviesas taip pat pelnė taškus iš po krepšio (35:33).

3 kėlinys
"Valencia Basket" 44:54 "FC Barcelona"
1' min: Calathesas reidu į baudos aikštelę išlygino rezultatą (35:35).
2' min: graikas dar kartą pasižymėjo dviem taškais ir išvedė "Barcą" į priekį (35:37), Vivesas atsakė tritaškiu (38:37).
3' min: Kaliničius greitoje atakoje pelnė du taškus (40:37), Daviesas atsakė dėjimu (40:39). Claveras dar kartą išvedė katalonus į priekį (40:41).
4' min: Dubljevičius pasižymėjo taškais (42:41), Calathesas atsakė savo dviem taškais (42:43).
5' min: Williamsas baigė ataką įspūdingu dėjimu (44:43).
6' min: Abrinesas surinko 5 taškus iš eilės (44:48).
8' min: Šmitas pelnė du taškus (44:50).
10' min: po Clavero ir Oriolos tikslių atakų "Barcos" persvara tapo dviženklė (44:54).

4 kėlinys
"Valencia Basket" 66:71 "FC Barcelona"
1' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (44:57), o Oriola baigė ataką dėjimu (44:59).
2' min: Van Rossomas pelnė du taškus šeimininkams (46:59), o Marinkovičius pridėjo tritaškį (49:59).
3' min: Dubljevičius sumažino Valensijos deficitą iki vienženklio skaičiaus (51:59).
4' min: Calathesas reidu į baudos aikštelę atstatė dviženklę "Barcos" persvarą (51:61).
5' min: Van Rossomas pelnė taškus iš po krepšio (53:61).
6' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (53:64).
7' min: Kaliničius pataikė 1 baudos metimą (54:64), Higginsas atsakė dviem (54:66). Kaliničius vėliau pataikė tritaškį (57:66).
8' min: Kaliničius įsmeigė tritaškį su pražanga (60:66).
9' min: Hermannssonas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Valensijos treneris už kalbas gavo techniną. Higginsas realizavo 1 baudos metimą iš trijų (60:67). Prepeličius pataikė dvi baudas (62:67).
10' min: likus žaisti 39 sekundes Daviesas pelnė du taškus (62:69), o Kaliničius likus žaisti 26 sek. atsakė taškais iš po krepšio (64:69). Hanga baudų metimais pelnė savo pirmuosius taškus (64:71). Likus žaisti 10 sek. Kaliničius pelnė savo 13-ąjį tašką (66:71).

Valensijos "Valencia Basket": Nikola Kaliničius ir Bojanas Dubljevičius 13, Guillemas Vivesas ir Derrickas Williamsas 7, Klemenas Prepeličius ir Samas Van Rossomas 6, Louisas Labeyrie 5, Vanja Marinkovičius ir Fernando San Emeterio 3, Mike'as Tobey 2, Martinas Hermannssonas 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Rolandas Šmitas 15, Nickas Calathesas 14, Brandonas Daviesas ir Alexas Abrinesas 11, Cory Higginsas 10, Pierre'as Oriola ir Victoras Claveras 4, Adamas Hanga 2 taškai;