Abrinesą praradusi "Barca" Eurolygos dvigubą savaitę baigė pergale po pratęsimo

2020-10-16
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" dvigubą Eurolygos savaitę baigė pergale namuose.

Katalonai savo aikštėje po pratęsimo 97:89 pranoko Atėnų "Panathinaikos" krepšininkus ir įsirašė trečiąją pergalę.

Š.Jasikevičius šiose rungtynėse vertėsi be koronavirusu užsikrėtusio Nikola Mirotičio ir Victoro Clavero, kuris turi problemų su pėda. Maža to, pirmajame kėlinyje "Barca" prarado Alexą Abrinesą, kuris sunkiai paliko aikštelę ir vėliau į rungtynes negrįžo.

Kitą savaitę katalonų laukia "El Clasico" mūšis Eurolygoje, o šį sekmadienį Ispanijos lygoje dvikova "Palau Blaugrana" arenoje su šalies čempione - Vitorijos "Baskonia".

"FC Barcelona" 13:18 "Panathinaikos"
2' min: Papapetrou pelnė pirmuosius rungtynių taškus (0:2), vėliau Auguste'as pelnė du taškus PAO ekipai (0:4).
3' min: "Barcos" taškų sąskaitą atidarė Daviesas (2:4), Fosteris atsakė taip pat dviem taškais (2:6). Mitoglou pataikė iš vidutinio nuotolio (2:8).
5' min: Fosteris taikliai atakavo iš toli (2:11), Higginsas atsakė taškais iš po krepšio (4:11). Papagiannis sudrebino krepšį dėjimu (4:13).
6' min: po Fosterio taškų PAO įgijo dviženklę persvarą (4:15) ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Šmitas realizavo du baudos metimus (6:15), netrukus latvis pelnė taškus iš po krepšio (8:15).
7' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus į savo buvusios komandos krepšį (10:15).
8' min: Fosteris įsmeigė tritaškį (10:18).
9' min: Oriola pasižymėjo dviem taškais (12:18), Martinezas baudos metimu pelnė pirmuosius karjeros taškus Eurolygoje (13:18).

"FC Barcelona" 36:35 "Panathinaikos"
1' min: Daviesas atidarė kelinį dėjimu (15:18), po Calatheso tritaškio rezultatas tapo lygus (18:18).
2' min: Kuričius tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (21:18).
3' min: Fosteris taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (21:20), po dviejų Fosterio baudų metimų priekyje vėl buvo PAO (22:21). Fosteris baigė greitą ataką dėjimu (21:24).
4' min: Calathesas tritaškiu dar kartą išlygino rezultatą (24:24). Fosteris užsidirbo nesportinę pražangą, o Kuričius realizavo du baudos metimus (26:24). Netrukus Kuričius įsmeigė tritaškį (29:24).
5' min: Sant-Roosas pelnė du taškus (29:26).
7' min: Mitoglou sumetė du baudos metimus (29:28), o po Sant-Rooso baudos metimo rezultatas tapo lygus (29:29).
8' min: Papapetrou baudų metimais persvėrė rezultatą svečių naudai (29:31).
9' min: Higginsas pelnė du taškus (31:31), Mitoglou atsakė vienu baudos metimu (31:32).
10' min: Heurtelis ir Sant-Roosas apsikeitė tritaškiais (34:35), Heurtelis vėliau pataikė iš vidutinio nuotolio (36:35).

"FC Barcelona" 58:58 "Panathinaikos"
1' min: Mitoglou pelnė taškus iš po krepšio (36:37).
2' min: Mitoglou įsmeigė tritaškį (36:40), o Papetrou greitoje atakoje pelnė du taškus (36:42).
3' min: Higginsas baigė ataką dėjimu (38:42).
4' min: Higginsas tritaškiu sumažino katalonų deficitą iki minimumo (41:42), Sant-Roosas atsakė taip pat tolimu metimu (41:45).
5' min: Papapetrou pelnė du taškus (41:47).
6' min: Fosteris įsmeigė tritaškį (41:50), Higginsas atsakė tritaškiu (44:50). Nedovičius taip pat taikliai atakavo iš toli (44:53).
7' min: Fosteris greitą ataką baigė dėjimu ir padidino PAO persvarą iki dviženklio skaičiaus (44:55). Calathesas įsmeigė tritaškį (47:55).
8' min: po Kuričiaus tritaškio minutės pertraukėlės paprašė Vovoras (50:55).
9' min: Daviesas pelnė du taškus (52:55), o vėliau pataikė du baudos metimus ir sumažino "Barcos" deficitą iki minimumo (54:55).
10' min: Katalonų kapitonas Oriola išvedė šeimininkus į priekį (56:55). Sant-Roosas įsmeigė tritaškį, o kelinį dviem baudų metimais uždarė Higginsas (58:58).

"FC Barcelona" 75:75 "Panathinaikos"
2' min: Heurtelis išvedė "Barcą" į priekį (60:58), Oriola taškais iš po krepšio padidino persvarą (62:58).
3' min: Mitoglou pelnė du taškus (62:60), o Nedovičius tritaškiu išvedė PAO į priekį (62:63).
4' min: Higginsas greitoje atakoje pelnė taškus (64:63).
6' min: Nedovičius įsmeigė tritaškį (64:66), Calathesas atsakė tuo pačiu (67:66).
7' min:  Mitoglou realizavo du baudos metimus ir išvedė PAO į priekį (67:68).
8' min: Daviesas baigė ataką dėjimu viena ranka (69:68), vėliau Brandonas pridėjo dar du taškus (71:68).
9' min: Kaselakis pataikė iš vidutinio nuotolio (71:70).
10' min: Higginsas realizavo dvi baudas (73:70), likus žaisti 38 sek. Mitoglou pataikė dvi baudas (73:72). Likus žaisti 17,6 sek. Daviesas įmetė dvi baudas (75:72). Likus žaisti 7,8 sek. Kaselakis išprovokavo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos ir pataikydamas visas baudas išlygino rezultatą (75:75). Paskutinė "Barcos" ataka tikslo nepasiekė.

Pratęsimas
"FC Barcelona" 97:89 "Panathinaikos"
1' min: Hanga tritaškiu išvedė "Barcą" į priekį (78:75).
2' min: Pustovijus pataikė 1 baudos metimą (79:75), Fosteris įsmeigė tritaškį (79:78).
3' min: Kuričius atsakė taip pat tolimu metimu (82:78), o Daviesas pataikė dvi baudas (84:78). Nedovičius pataikė dar vieną tritaškį (84:81).
4' min: Hanga atsakė taip pat tritaškiu (87:81), o Daviesas pridėjo dar du taškus (89:81). Nedovičius įsmeigė tritaškį (89:84).
5' min: Daviesas pelnė 20-ąjį tašką (91:84), Sant-Roosas pelnė taškus iš po krepšio (91:86). Likus žaisti 27,4 sek. Higginsas realizavo dvi baudas (93:86). Likus žaisti 18,8 Sant-Roosas pataikė tritaškį (93:87). Higginsas sumetė dar dvi baudas (95:89), o rungtynes lengvu dėjimu baigė tas pats Higginsas (97:89).

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 24, Brandonas Daviesas 20, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 14, Thomas Heurtelis 7, Adamas Hanga ir Pierre'as Oriola 6, Rolandas Šmitas 4, Artiomas Pustovijus ir Sergi Martínezas 1 taškas;

Atėnų "Panathinaikos": Marcus Fosteris 24, Howardas Sant-Roosas 17, Konstantinos Mitoglou 16, Nemanja Nedovičius 15, Ioannis Papapetrou 8, Leonidas Kaselakis 5, Georgios Papagiannis ir Zachas Auguste'as 2 taškai;