Vitorijoje pirmasis "Barcos" pralaimėjimas Ispanijos pirmenybėse

2020-10-18
Po daugiau, nei dviejų savaičių pertraukos į Ispanijos lygos kovas grįžusi "Barca" patyrė pralaimėjimą Vitorijoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 71:82  nusileido Vitorijos "Baskonia" krepšininkams ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą šalies pirmenybėse.

Katalonai vis dar verčiasi be lyderio Nikola Mirotičiaus, kuriam buvo nustatytas koronavirusas. "Barcai" taip pat negali padėti Victoras Claveras, kuris jaučia diskomfortą pėdos srityje.

Kitą savaitę "FC Barcelona" klubo vėl lauks trejos rungtynės. Antradienį laukia Ispanijos lygos 4-ojo turo mačas su San Sebastiano komanda, kurios dėl koronaviruso buvo atšauktos. Eurolygoje laukia "El Clasico" mūšis, o savaitę baigs dvikova su Andoros "MoraBanc" ekipa. Visos trejos rungtynės bus žaidžiamos Barselonoje.

"Baskonia" 23:20 "FC Barcelona"
1' min: pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Abrinesas (0:3), Vildoza atsakė taškais iš po krepšio (2:3). Higginsas išprovokavęs pražangą pataikė dvi baudas (2:5).
2' min: Abrinesas pataikė antrąjį tritaškį (2:8), Dragičius atsakė dviem taškais (4:8).
3' min: Polonara baigė ataką dėjimu (6:8).
4' min: po Polonaros tritaškio priekyje atsidūrė "Baskonia" (9:8), iš toli pataikė ir Giedraitis (12:8).
6' min: Jekiri pridėjo du taškus (14:8), Hanga atsakė sėkmingu reidu į baudos aikštelę (14:10).
7' min: Vildoza įsmeigė tritaškį (17:10), Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (17:12). Dragičius pataikė dar vieną "Baskonia" ekipos tritaškį (20:12). Higginsas taip pat taikliai atakavo iš toli (20:15).
8' min: Daviesas po Calatheso perdavimo pelnė taškus pagavęs kamuolį ore (20:17).
9' min: Jekiri pataikė 1 baudos metimą (21:17).
10' min: Kuričius išprovokavo Giedraičio pražangą mesdamas iš toli ir realizavo tris baudas (21:20). Kėlinį dviem taškais baigė Henry (23:20).

"Baskonia" 39:40 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius dviem baudų metimais sumažino katalonų deficitą iki minimumo (23:22).
2' min: po Kuričiaus taškų iš po krepšio priekyje buvo "Barca" (23:24). Heurtelis įsmeigė tritaškį ir privertė Ivanovičių paprašyti minutės pertraukėlės (23:27).
3' min: Diopas pataisė netaiklų komandos draugo metimą (25:27), o Vildoza perėmęs kamuolį pelnė du lengvus taškus ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės. Heurtelis pataikė iš vidutinio nuotolio (27:29).
4' min: Heurtelis pridėjo dar du taškus (27:31).
5' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (27:33).
6' min: Giedraitis nutraukė baskų taškų badą (29:33).
7' min: Kurucs greitoje atakoje pelnė du taškus ir sumažino šeimininkų deficitą iki 2 taškų (31:33).
8' min: Hanga pelnė taškus greitoje atakoje (31:35), Giedraitis atsakė dviem taikliais baudų metimais (33:35). Vildoza pridėjo dar du taiklius baudos metimus ir išlygino rezultatą (35:35). Daviesas taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (35:37).
9' min: Dragičius pelnė taškus iš po krepšio (37:37).
10' min: Hanga įsmeigė tritaškį (37:40), o Giedraitis atsakė dėjimu (39:40).

"Baskonia" 70:58 "FC Barcelona"
1' min: Giedraitis tritaškiu išvedė "Baskonia" į priekį (42:40), Oriola įmetė 1 baudą (42:41).
2' min: Giedraitis pelnė dar du taškus (44:41).
3' min: "Barca" buvo nubausta nesportine pražanga, o Vildoza pataikė 1 baudą (45:41). Polonara buvo tikslesnis ir pataikė dvi baudas (47:41). Jekiri dviem taškais padidino baskų persvarą iki 8 taškų (49:41).
4' min: Jekiri dėjimu padidino šeimininkų persvarą iki 10 taškų (51:41), Heurtelis taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio, o Calathesas perėmęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (51:45).
5' min: Giedraitis taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (53:45), Heurtelis atsakė tuo pačiu (53:47).
6' min: Henry ir Martinezas apsikeitė tritaškiais (56:50), netrukus Polonara taip pat taikliai atakavo iš toli (59:50)
7' min: Heurtelis pelnė du taškus, Dragičius atsakė tuo pačiu (61:52). katalonų prancūzas buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuo pasinaudoję baskai susigrąžino dviženklę persvarą (63:52).
8' min: Diopas baigė ataką dėjimu (65:52), Daviesas atsakė taikliais baudų metimais (65:54).
9' min: Daviesas po netaiklaus Heurtelio metimo baigė ataką dėjimu (65:56), Giedraitis atsakė tritaškiu (68:56). Heurtelis realizavo 1 baudą (68:57).
10' min: Higginsas pataikė taip pat tik 1 baudą (68:58), tuo tarpu Dragičius abi (70:58).

"Baskonia" 82:71 "FC Barcelona"
2' min: Polonara realizavo 1 baudą (71:58), Šmitas atsakė dviem taškais (71:60). Polonara pelnė du taškus su pražanga (73:60).
4' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (73:63), Kurucs atsakė taškais iš po krepšio (75:63).
5' min: Jekiri baskams pelnė dar du taškus (77:63).
6' min: Šmitas pataikė dvi baudas (77:65), Polonara atsakė tritaškiu (80:65), "Barca" vėliau taip pat pelnė tolimą metimą (80:68).
7' min: Heurtelis pataikė 1 baudą (80:69).
9' min: Vildoza taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (82:69).
10' min: rungtynes dviem taškais baigė Calathesas (82:71).

Vitorijos "Baskonia": Rokas Giedraitis 19, Achille'as Polonara 16, Luca Vildoza 12, Zoranas Dragičius 11, Tonye Jekiri 9, Pierria Henry 7, Ilimane Diopas ir Arturs Kurucs 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Thomas Heurtelis 15, Brandonas Daviesas 10, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas 9, Adamas Hanga ir Kyle'as Kuričius 7, Alexas Abrinesas 6, Rolandas Šmitas 4, Sergi Martínezas 3, Pierre'as Oriola 1 taškas;