*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Vitorijoje išsigelbėjusi "Barca" atsirevanšavo baskams

2020-10-30
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai revanšavosi baskams už pralaimėjimą šį mėnesį Ispanijos čempionate.

Katalonai Eurolygos rungtynėse Vitorijoje po dramatiškos kovos 72:71 įveikė šalies čempionus "Baskonia" krepšininkus ir įsirašė 5-ąją pergalę.

Kitą savaitę Eurolygoje "FC Barcelona" klubo laukia išvyka į Berlyną, o šį sekmadienį šalies pirmeybėse dvikova su dar nė karto nepralaimėjusiais Tenerifės krepšininkais.

1 kėlinys
"Baskonia" 19:20 "FC Barcelona"
1' min: Giedraitis baudų metimais atidarė rungtynes (2:0), Šmitas pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (2:2).
2' min: Dragičius pelnė du taškus (4:2), Higginsas realizavo 2 baudas (4:4).
3' min: Hanga baudos metimu pirmą kartą išvedė katalonus į priekį (4:5), Dragičius atsakė tritaškiu (7:5).
4' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (7:8).
5' min: Daviesas pataikė 1 baudą (7:9).
6' min: Polonara pasižymėjo dviem taškais (9:9).
7' min: Mirotičius pelnė pirmuosius taškus (9:11), Vildoza pataikė 1 baudą (10:11). Mirotičius pridėjo dar du taškus (10:13).
8' min: Mirotičius pelnė 6-ąjį iš eilės katalonų tašką (10:15). Vildoza įsmeigė tritaškį (13:15), Kuričius atsakė taikliais baudų metimais (13:17). Henry pelnė du taškus (15:17).
9' min: Bolmaro pataikė iš toli (15:20).
10' min: Henry baudos aikštelėje pelnė du taškus (17:20), Dragičius po perimto kamuolio pelnė taškus greitoje atakoje (19:20).

2 kėlinys
"Baskonia" 37:39 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius dar kartą baigė ataką taškais su pražanga (19:23). Henry pelnė taškus iš po krepšio (21:23), Calathesas atsakė tuo pačiu (21:25).
2' min: Jekiri įmetė taškus iš po krepšio (23:25), Hanga pelnė taškus greitoje atakoje (23:27).
4' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (23:29).
5' min: Fallas pataisė Henry metimą (25:29), Heurtelis taip pat atsakė dviem taškais (25:31).
6' min: Fallas baigė ataką dėjimu (27:31), Hanga atsakė alley-oop dėjimu (27:33).
7' min: Fallas įmetė 2/4 baudas (29:33).
8' min: Heurtelis įsmeigė tritaškį, o Fallas atsakė dėjimu (31:36).
9' min: Abrinesas taikliai atakavo iš toli (31:39), Polonara atsakė tuo pačiu (34:39).
10' min: Sedekerskis išprovokavęs pražangą pataikė 1 baudą (35:39), kėlinį metimu iš vidutinio nuotolio baigė Henry (37:39).

3 kėlinys
"Baskonia" 56:58 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas baigė ataką dėjimu po perimto kamuolio (37:41), Dragičius atsakė tritaškiu (40:41).
2' min: Mirotičius taikliai atakavo iš toli (40:44).
3' min: Daviesas pataikė metimą baigiantis atakos laikui (40:46). Vildoza pataikė iš vidutinio nuotolio (42:46).
5' min: Daviesas išprovokavęs pražangą realizavo dvi baudas (42:48), o Dragičius atsakė 1/3 baudos metimu (43:48).
6' min: Abrinesas pelnė du taškus (43:50), Fallas atsakė taškais su pražanga (46:50). Mirotičius atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (46:52).
7' min: Giedraitis pelnė pirmuosius taškus iš žaidimo (48:52), Mirotičius atsakė taip pat dviem taškais (48:54).
8' min: Oriola baigė ataką taškais su pražanga (48:56), Jekiri atsakė taškais iš po krepšio (50:56).
9' min: Polonara sėkmingai baigė greitą baskų ataką (52:56), Kuričius sumetė dvi baudas (52:58).
10' min: po Jekiri ir Dragičiaus baudų metimų "Barcos" deficitas ištirpo iki 2 taškų (56:58).

4 kėlinys
"Baskonia" 71:72 "FC Barcelona"
1' min: Polonara išlygino rezultatą (58:58).
2' min: Polonara tritaškiu po ilgos pertraukos išvedė "Baskonia" į priekį (61:58).
3' min: Jekiri pataikė iš vidutinio nuotolio (63:58).
5' min: Vildoza išprovokavo Kuričiaus pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos ir realizavo 2/3 baudas (65:58). Dragičius pridėjo dar du taškus (67:58).
6' min: Polonara netaiklų Vildozos metimą pavertė dėjimu (69:58). Abrinesas tritaškiu nutraukė 5 minučių "Barcos" taškų badą (69:61).
7' min: Jekiri pataikė iš vidutinio nuotolio (71:61), Mirotičius atsakė taškais iš po krepšio (71:63).
9' min: Kuričius įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (71:65). Daviesas pelnė du taškus (71:67).
10' min: Kuričius tritaškiu sumažino "Barcos" deficitą iki minimumo (71:70). Abrinesas perėmęs kamuolį baigė ataką dėjimu ir išvedė "Barcą" į priekį (71:72). Likus žaisti 16 sek. Daviesas prasižengė penktąjį kartą. Likus žaisti daugiau, nei 2 sek. Henry nepataikė iš po krepšio, tačiau baskai išsaugojo kamuolį. Paskutinę šeimininkų ataką bloku nugesino Mirotičius (71:72).

Vitorijos "Baskonia": Zoranas Dragičius 15, Achille Polonara 14, Youssoupha Fallas 11, Tonye Jekiri 10, Luca Vildoza ir Pierria Henry 8, Rokas Giedraitis 4, Tadas Sedekerskis 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Brandonas Daviesas 12, Alexas Abrinesas 10, Kyle'as Kuričius 9, Adamas Hanga ir Thomas Heurtelis 5, Pierre'as Oriola 4, Leandro Bolmaro 3, Rolandas Šmitas, Cory Higginsas ir Nickas Calathesas 2 taškai;