*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Balandžio 18 d. bus sužaistas nukeltas mačas su "Besiktas".

"El Clasico" trilerį laimėję Š.Jasikevičiaus auklėtiniai užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose

2021-03-12
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" tapo pirmąja komanda, kuri užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Barselonos krepšininkai "El Clasico" mūšyje Madride 81:76 palaužė Karališkąjį "Real" klubą ir pasiekė 21-ąją pergalę.

Tai buvo ketvirtasis "Barcos" laimėjimas prieš "Real" ekipą šiame sezone per penkerias žaistas rungtynes.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus auklėtinių Eurolygoje laukia išvyka į Milaną. Šį sekmadienį Katalonai sužais Ispanijos pirmenynių mačą "Palau Blaugrana" arenoje prieš Saragosos krepšininkus.

1 kėlinys
"Real" 19:24 "FC Barcelona"
2' min: Calathesas pelnė pirmuosius taškus (0:2).
3' min: Oriola pataikė tritaškį (0:5), Calathesas užbaigė greitą katalonų ataką (0:7). Tayloras atsakė tolimu metimu (3:7).
4' min: Calathesas įsmeigė tritaškį (3:10), Tavaresas įmetė 1 baudą (4:10). Alocenas pridėjo dvitaškį (6:10).
5' min: Oriola pataikė antrąjį tritaškį (6:13), Alocenas atsakė dviem taškais (8:13).
6' min: Alocenas pelnė 6-ąjį tašką iš eilės (10:13), Tyusas pataisė Decko metimą (12:13).
7' min: Tavaresas pasižymėjo iš po krepšio (14:13), tuo pačiu atsakė Higginsas (14:15). Tayloras pelnė du taškus (16:15).
9' min: Kuričius įmetė tritaškį (16:18), Deckas atsakė dviem taškais su pražanga(19:18). Mirotičius realizavo dvi baudas (19:20).
10' min: Daviesas pataikė 1 baudą (19:21), Kuričius tritaškiu užbaigė kėlinį (19:24).

2 kėlinys
"Real" 38:41 "FC Barcelona"
1' min: Causeuras pataikė tritaškį (22:24).
2' min: Hanga pelnė du taškus (22:26), Abalde įmetė tritaškį nuo lentos (25:26).
3' min: Šmitas įsmeigė tritaškį (25:29), tuo pačiu atsakė Abalde (28:29).
5' min: Laprovittola tritaškiu išvedė "Real" į priekį (31:29), Mirotičius atsakė taip pat tolimu metimu (31:32).
6' min: Tyusas pelnė du taškus (33:32), Kuričius realizavo dvi baudas (33:34).
7' min: Abalde pataikė iš vidutinio nuotolio (35:34), Higginsas atsakė taip pat dviem taškais (35:36).
8' min: Oriola baigė ataką dėjimu su pražanga (35:39).
9' min: Oriola atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (35:41).
10' min: Deckas atsakė tritaškiu (38:41).

3 kėlinys
"Real" 54:57 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius galingu dėjimu su pražanga pradėjo antrąją rungtynių pusę (38:43).
2' min: Alocenas pataikė iš vidutinio nuotolio (40:43), Tavaresas pridėjo dar du taškus (42:43).
3' min: Tavaresas realizavo 1 baudą (43:43).
4' min: Mirotičius baigė greitą ataką (43:45).
5' min: Deckas atsakė tritaškiu (46:45), Abrinesas pataisė metimą (46:47).
6' min: Abrinesas pataikė iš toli (46:50).
7' min: Deckas pataikė trečiąjį tritaškį (49:50), Oriola pelnė du taškus su pražanga (49:52).
8' min: Carrollas pelnė pirmuosius taškus (51:52), Kuričius įsmeigė tritaškį (51:55).
9' min: Tavaresas pridėjo du taškus su pražanga (54:55).
10' min: Daviesas pataisė Calatheso metimą (54:57).

4 kėlinys
"Real" 76:81 "FC Barcelona"
1' min: Carrollas įsmeigė tritaškį (57:57).
2' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (57:59), Laprovittola atsakė tolimu metimu (60:59).
3' min: Tavaresas baigė ataką dėjimu su pražanga (63:59), Daviesas pelnė du taškus (63:61).
4' min: Calathesas išlygino rezultatą (63:63), o vėliau graikas persvėrė rezultatą (63:65).
5' min: Tavaresas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (65:65), Hanga atsakė tritaškiu (65:68). Abalde tritaškiu išlygino rezultatą (68:68).
6' min: Garuba realizavo 1 baudą (69:68), Mirotičius atsakė dviem taškais (69:70).
7' min: Oriola įsmeigė tritaškį (69:73).
8' min: Tavaresas įmetė dvi baudas (71:73).
9' min: Mirotičius realizavo abi baudas (71:75). Deckas pataikė 1 baudą (72:75).
10' min: Oriola sudrebino krepšį dėjimu (72:77), Deckas realizavo dvi baudas (74:77). Higginsas sumetė abi baudas (74:79), Deckas atsakė dviem taškais (76:79). Higginsas sumetė dar dvi baudas (76:81).

Madrido "Real": Gabrielis Deckas 17, Walteris Tavaresas 16, Alberto Abalde 11, Carlosas Alocenas 8, Nicolas Laprovittola 6, Jaycee Carrollas ir Jeffery Tayloras 5, Alexas Tyusas 4, Fabienas Causeuras 3, Usmanas Garuba 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Pierre'as Oriola 18, Nikola Mirotičius 13, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 11, Cory Higginsas 8, Brandonas Daviesas 7, Adamas Hanga ir Alexas Abrinesas 5, Rolandas Šmitas 3 taškai;