"Barcai" nepavyko antrą kartą įveikti baskų

2021-12-05
Po dviejų savaičių pertraukos į Ispanijos lygos kovas grįžusi "Barca" patyrė pralaimėjimą

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 78:91 turėjo pripažinti Vitorijos "Baskonia" komandos pranašumą.

Katalonams, tai buvo antrasis pralaimėjimas Ispanijos lygoje. Su 10 pergalių šalies čempionai žengia antroje vietoje.

Baskai jau rungtynių pradžioje pabėgo į priekį 4:12, o įpusėjus kėliniui po Enocho tritaškio įgijo dviženklę persvarą (6:17).

Apsukų nemažinę Vitorijos krepšininkai antrajame kėlinyje susikrovė 17 taškų pranašumą (20:37). Po Šaro minutės pertraukėlės "Barca" spurtavo 8:1 (28:38).

Įpusėjus trečiajam  kėliniui svečiai vėl susigrąžino solidžią persvarą (44:62).

Ketvirtajame kėlinyje po R.Jokubaičio ir S.Šanli tritaškų katalonų deficitas ištirpo iki 6 taškų (64:70). Tačiau perlaužti rungtynių "Barcai" nepavyko 78:91.

Kitą savaitę katalonų laukia "El Clasico" mūšis Eurolygoje, o vietiniame fronte išvyka į Tenerifę.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 20, Rokas Jokubaitis 13, Kyle'as Kuričius 12, Sertačas Šanli ir Nigelis Hayesas-Davisas 10, Brandonas Daviesas 7, Sergi Martinezas 3, Nicolas Laprovittola 2, Agustinas Ubalis 1 taškas;

Vitorijos "Baskonia": Stevenas Enochas 23, Mattas Costello 19, Wade'as Baldwinas 11, Rokas Giedraitis 9, Tadas Sedekerskis 8, Landry Nnoko 6, Jaysonas Grangeris 5, Lamaras Petersas ir Vanja Marinkovičius 4, Simone Fontecchio 2 taškai;