*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Trileris Barselonoje: "Barca" likvidavo 20 taškų deficitą ir per pratęsimą palaužė Kazanės komandą

2021-12-23
Barselonos krepšininkai nepaisant iš rikiuotės iškritusių žaidėjų tęsią įspūdingą pergalių seriją Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 111:109 po pratęsimo palaužė Kazanės "Unics" komandą ir pasiekė 9-ąją pergalę iš eilės.

Katalonai sužaidus pusę reguliariojo sezono rungtynių su 15 pergalių ir 2 pralaimėjimais išlieka turnyrinės lentelės viršuje.

Kitą savaitę katalonai Vitorijoje sužais paskutinį šių metų mačą Eurolygoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai po 8 iš eilės M.Hezonjos taškų (3:8), tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje katalonai sumažino deficitą iki minimumo (27:28).

Antrojo kėlinio pradžioje po S.Šanli baudų metimų "Barca" pirmą kartą atsidūrė priekyje (31:30). Tuomet Kazanės komanda spurtavo 4:15 ir įgijo dviženklę persvarą (35:45).

Po ilgosios pertraukos "Unics" nemažino apsukų ir laimėję atkarpą 4:10 susikrovė 16 taškų persvarą (39:55). Likus žaisti 2 minutes po M.Hezonjos tritaškio komandas skyrė 20 taškų (51:71).

Baigiant įpusėti ketvirtajam kėliniui "Barca" sumažino atsilikimą iki 11 taškų (73:84). Likus žaisti 3 minutes K.Kuričius įsmeigė tritaškį, o vėliau N.Mirotičius realizavo dvi baudas, o Kuričius perėmęs kamuolį pelnė du taškus ir komandas skyrė tik 4 taškai (84:88). Svečiai atsakė L.Browno perimtu kamuoliu ir dėjimu iš viršaus (84:90). Jokubaičio dvitaškis ir Laprovittolos dvi baudos paliko tik dviejų taškų deficitą (88:90). J.Brownas atsakė dviem taikliomis baudomis, o Kuričius atsakė tritaškiu (91:92). Likus žaisti 25 sek. L.Brownas realizavo abi baudas (91:94). Likus žaisti 15 sek. Mirotičius sumetė tris baudas ir išlygino rezultatą (94:94). L.Browno paskutinis metimas buvo netaiklus.

Pratęsimą dviem baudomis atidarė Kuričius (96:94), I.Canaanas atsakė tritaškiu (96:97). Po R.Šmito baudų katalonai vėl buvo priekyje (100:99), Jekiri atsakė dėjimu (100:101). Likus žaisti 3 minutes L.Brownas įmetė 1 baudą (100:102), tačiau Kuričius atsakė tolimu metimu (103:102). I.Canaanas ir Kuričius apsikeitė taikliomis baudomis (105:104). Likus žaisti 28 sek. Canaanas pelnė du taškus (105:106), o Šanli atsakė 1 bauda (106:106), o likus žaisti 18 sek. Jokubaitis išvedė "Barcą" į priekį (108:106). Likus žaisti 14 sek. Canaanas prametė dvi baudas iš trijų (108:107). Likus žaisti beveik 13 sek. Jokubaitis realizavo dvi baudas (110:107). Likus žaisti 6 sek. L.Brownas sumetė dvi baudas (110:109). Likus žaisti 4,8 sek. Kuričius įmetė 1 baudą (111:109), o L.Browno tolimas šūvis buvo netaiklus.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 28, Kyle'as Kuričius 24, Rokas Jokubaitis 15, Dante Exumas 13, Nicolas Laprovittola 12, Rolandas Šmitas 8, Sertačas Šanli 5, Pierre'as Oriola 4, Brandonas Daviesas 2 taškai;

Kazanės "Unics": Lorenzo Brownas 27, Johnas Brownas 21, Isaiah Canaanas 20, Mario Hezonja 18, Tonye Jekiri 10, O J Mayo 6 taškai;