Į OAKA sugrįžęs Šaras pasiekė dramatišką pergalę

2021-12-16
Barselonos krepšininkai paskutinę šių metų dvigubą Eurolygos savaitę baigė pergale.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" OAKA arenoje 85:82 pranoko "Panathinaikos" krepšininkus ir iškovojo 14-ąją pergalę.

Katalonai sėkmingiau pradėjo rungtynes (2:8), tačiau PAO jau pirmąjame kėlinyje sugebėjo likviduoti turėtą deficitą (26:26). Antrajame kėlinyje dominavo Atėnų klubas, kuris vienu metu turėjo 13 taškų persvarą (48:35).

Po ilgosios pertraukos "Barca" pradėjo vytis varžovus ir įpusėjus trečiajam kėliniui po N.Mirotičiaus taškų atsidūrė priekyje (54:55).

Likus žaisti 20 sekundžių Nedovičius perėmė kamuolį ir baigęs ataką dėjimu sumažino "Panathinaikos" deficitą iki 2 taškų (79:81). Likus žaisti 11 sek. Mirotičius realizavo dvi baudas (79:83). Likus žaisti 4,7 sek. Nedovičius pataikė tolimą metimą nuo lentos (82:83), likus žaisti 3,5 sek. Kuričius atsakė dviem baudomis (82:85), o Nedovičiaus tritaškis tikslo nepasiekė.

Kitą savaitę katalonų Eurolygoje laukia dvikova namuose su Kazanės "Unics", o šį savaitgalį Ispanijos lygoje dvikova "Palau Blaugrana" arenoje prieš Manresos komandą.

Atėnų "Panathinaikos": Nemanja Nedovičius 18, Ioannis Papapetrou 16, Howardas Sant-Roosas 13, Georgios Papagiannis 11, Okaro White'as 9, Jeremy Evansas 8, Darylas Maconas 4, Kendrickas Perry 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 20, Nicolas Laprovittola 18, Brandonas Daviesas 12, Rokas Jokubaitis ir Kyle'as Kuričius 9, Rolandas Šmitas 8, Sertačas Šanli 5, Dante Exumas 4 taškai;