*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Katalonai metus baigė pralaimėjimu Vitorijoje

2021-12-30
Šarūnas Jasikevičius su "Barca" paskutinėse metų rungtynėse patyrė pralaimėjimą.

Katalonai antrojo Eurolygos reguliariojo sezono rato starte 75:94 išvykoje nusileido "Baskonia" ekipai.

Baskai nutraukė "Barcos" 9 pergalių seriją Eurolygoje, kurią būtent ir pradėjo laimėjimu namuose prieš Vitorijos komandą.

Pirmajame kėlinyje katalonai vedami N.Laprovittolos turėjo 3 taškų persvarą (20:23). Antrajame ketvirtyje baskai surengė spurtą 16:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą (36:26).

Po ilgosios pertraukos tritaškiais prapliupę baskai įgijo 20 taškų persvarą prieš lemiamą kėlinį (74:54). Per lemiamą ketvirtį "Barcai" nepavyko sukurti stebuklo ir išsigelbėti (94:75).

Artimiausias Eurolygos rungtynes "FC Barcelona" klubas žais sausio 7-ąją Maskvoje prieš CSKA. Iki šio mačo katalonų dar laukia dvejos Ispanijos lygos rungtynės. Sekmadienį "El clasico" Madride, o antradienį mačas prieš Manresos komandą.

Vitorijos "Baskonia": Rokas Giedraitis 20, Wade'as Baldwinas 16, Simone Fontecchio 14, Stevenas Enochas ir Matthew Costello 13, Jaysonas Grangeris 10, Lamaras Petersas 8 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Sertačas Šanli 13, Nicolas Laprovittola 12, Rokas Jokubaitis 11, Brandonas Daviesas 4, Dante Exumas ir Michaelas Caicedo 3, Sergi Martinezas, Rolandas Šmitas, Nigelis Hayesas-Davisas, Cory Higginsas ir Jamesas Nnaji 2 taškai;