Šaras pergale debiutavo prie "Fenerbahce" komandos vairo

2023-12-15
Šarūnas Jasikevičius pergalingai debiutavo prie Stambulo "Fenerbahce" komandos vairo.

Lietuvio vadovaujama ekipa Eurolygos rungtynėse 86:74 namuose įveikė Monako krepšininkus.

Turkijos klubui, tai buvo 7-asis laimėjimas Eurolygoje.

Kitą savaitę laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį Stambule viešės Šaro gimtojo miesto Kauno "Žalgirio" komanda, o penktadienį laukia mačas Berlyne. Šį sekmadienį "Fenerbahce" vietniame fronte susitiks su "Turk Telekom" krepšininkais.

"Fenerbahce" antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (42:30), tačiau Monako krepšininkai Jameso pastangomis turkams prieš ilgąją petrauką paliko minimalų pranašumą (46:45).

Po ilgosios pertraukos Šaro auklėtiniai vėl susigrąžino dviženklę persvarą (68:57), o ketvirtajame ketvirtyje atlaikę Monako pastangas priartėti iškovojo pergalę.

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 23, Scottie Wilbekinas 13, Marko Guduričius 10, Sertačas Šanli 9, Nickas Calathesas ir Yamas Madaras 7, Johnathanas Motley 6, Nathanas Sestina 5, Dyshawnas Pierre'as 4, Tyleris Dorsey 2 taškai;

Monako "AS Monaco": Mike'as Jamesas 24, Elie Okobo 14, Donatas Motiejūnas 8, Jaronas Blossomgame'as, Alpha Diallo, Kemba Walkeris ir Donta Hallas 6, Johnas Brownas 4 taškai;