Stambulo derbyje "Fenerbahce" nušlavė varžovus 42 taškų skirtumu

2023-12-25
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Fenerbahce" komanda pasiekė dar vieną pergalę Turkijos lygoje.

Lietuvio treniruojama ekipa Stambulo derbyje 98:56 nepasigailėjo "Darussafaka" krepšininkų.

"Feneriui", tai buvo 10-oji pergalė šalies pirmenybėse. Šaro klubas dabar dalinasi antrąją vietą su "Pirnar Karsiyaka" klubu.

Šią savaitę "Fenerbahce" laukia dar dvejos rungtynės su Turkijos klubais. Ketvirtadienį Eurolygos mačas su "Anadolu Efes", o šeštadienį dvikova su "Bursaspor" ekipa.

"Fenerbahce" mačą pradėjo 8 iš eilės Biberovičiaus taškais (0:8). Įpusėjus pirmąjam kėliniui Šaro auklėtiniai jau turėjo dviženklę persvarą (4:16), o toliau siautęs Biberovičius pelnė 18 taškų per pirmąsias dešimt žaidimo minučių.

Antrajame ketvirtyje po Papagiannio alley-oop dėjimo svečių persvara išaugo iki 21 taško (14:35). Po pirmos mačo dalies "Fenerbahce" pirmavo 51:29.

Trečiąjame kėlinyje po dar vieno Biberovičiaus tritaškio "Fenerio" pranašumas tapo 30 taškų (31:61). Įpusėjus ketvirtąjam kėliniui Papagiannis padidino persvarą iki 40 taškų (49:89). Galiausiai rungtynės baigėsi "Fenerbahce" pergale 98:56.

Stambulo "Darussafaka": Janis Timma ir Canas Korkmazas 14, Joshas Carltonas 13, Muhsinas Yasaras 8, Muhammadas Ali Abdur-Rahkmanas 7 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Tarikas Biberovičius 29, Yamas Madaras 14, Georgios Papagiannis 12, Marko Guduričius 10, Melihas Mahmutoglu 9, Nathanas Sestina 6, Sehmusas Hazeras, Sertačas Šanli ir Mertas Eksioglu 5, DyShawnas Pierre'as 3 taškai;