Š.Jasikevičiaus "Fenerbahce" dvigubą savaitę baigė pergale Berlyne

2023-12-22
Šarūnas Jasikevičius pirmąją savo dvigubą šio sezono Eurolygos savaitę baigė dviem pergalėmis.

Lietuvis Berlyne pirmą kartą vadovavo "Fenerbahce" komandai išvykos rungtynėse, kuri 91:82 įveikė ALBA krepšininkus.

Stambulo ekipai, tai buvo 9-oji pergalė, o Šaras lieka nepralaimėjęs naujoje komandoje.

Kitą savaitę Eurolygoje "Fenerbahce" laukia dvikova su principiniu varžovu - "Anadolu Efes". Pirmadienį Šaro dar laukia mačas Turkijos lygoje prieš "Darussafaka" klubą.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie įpusėjus kėliniui turėjo 8 taškų persvarą (15:7). Kėliniui artėjant į pabaigą Sestina tolimu metimu sumažino turkų deficitą iki 2 taškų (26:24).

Antrajame kėlinyje vokiečiai pasinaudojo "Fenerbahce" klaidomis ir surengė spurtą 9:2 (35:26). Netrukus Šaro auklėtiniai surengė sėkmingą atkarpą ir po dviejų iš eilės Papagiannio tritaškių priekyje atsidūrė Stambulo ekipa (37:39). Po pirmos mačo pusės priekyje buvo "Fenerbahce" (47:51).

Po ilgosios pertraukos Stambulo komanda susikrovė dviženklę persvarą (51:63), o vienu metu pranašumas šoktelėjo iki 17 taškų (52:69).

Vis dėlto ALBA nenuleido rankų ir ketvirtąjame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 7 taškų (73:80), tačiau "Fenerbahce" pergalės nepaleido 91:82.

Berlyno ALBA: Sterlingas Brownas 15, Mattas Thomas 13, Yanni Wetzellis 12, Gabriele Pročida 11, Matteo Spagnolo, Khalifas Koumadje ir Johannesas Thiemannas 8, Malte Delow'as 4, Timas Schneideris 3 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Scottie Wilbekinas 20, Georgios Papagiannis 15, Johnathanas Motley 14, Tyleris Dorsey 12, Nigelis Hayesas-Davisas 7, Nathanas Sestina 5, Sertačas Šanli, DyShawnas Pierre'as, Nickas Calathesas ir Yamas Madaras 4, Marko Guduričius 2 taškai;