Po nesėkmės Kaune "Fenerbahce" išsiliejo ant Izmiro klubo

2024-01-21
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po skaudaus pralaimėjimo Kaune atsitiesė vietinėse pirmenybėse.

Lietuvio treniruoja Stambulo "Fenerbahce" komanda savo aikštėje 93:63 užtikrintai įveikė Izmiro "Pinar Karsiyaka" krepšininkus, kurie šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

"Feneriui", tai buvo 14-oji pergalė Turkijos čempionate.

Kitą savaitę į Stambulą atvyksta vieni iš Eurolygos lyderių - Bolonijos "Virtus", o šalies pirmenybėse lauks išvykos mačas prieš "Bahcesehir Koleji" ekipą.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Izmiro (5:11), kėliniui artėjant į pabaigą po Papagiannio dėjimo "Feneris" sumažino deficitą iki 2 taškų (16:18).

Antrojo kėlinio pradžioje po greitos Calatheso atakos rezultatas tapo lygus (18:18), o Mahmutoglu tolimu metimu persvėrė rezultatą (21:18). Įpusėjus kėliniui po Wilbekino tritaškio komandas jau skyrė dviženklis taškų skaičius (31:20). Prieš ilgąją pertrauką Šaro auklėtiniai susikrovė 15 taškų persvarą (45:30).

Trečiąjame kėlinyje po Šanli dvitaškio "Fenerbahce" pranašumas tapo 20 taškų (52:32), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 23 taškų persvarą (71:48).

Ketvirtąjame kėlinyje pranašumas išaugo iki 30 taškų (86:56), o galiausiai buvo pasiekta pergalė rezultatu 93:63.

Stambulo "Fenerbahce": Sertačas Šanli 17, Georgios Papagiannis 14, Johnathanas Motley 12, Melihas Mahmutoglu 11, Scottie Wilbekinas 9, Mertas Eksioglu ir Sehmusas Hazeras 8, Nickas Calathesas 6, Marko Guduričius ir Yigitas Mestoglu 4 taškai;

Izmiro "Pinar Karsiyaka": Vernonas Carey'us 18, Darrunas Hilliardas 10, Errickas McCollumas 8, Vitto Brownas 7, Mertas Celepas ir Kelanas Martinas 5, Thomas Akyazili ir Hakanas Sayili 3, Furkanas Haltali ir Kenanas Sipahi 2 taškai;