*Gegužės 8 d. lemiamas penktasis serijos mačas Monake.
*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Dviženklį deficitą panaikinusi "Fenerbahce" šventė pergalę Vilerbane

2024-01-30
Stambulo "Fenerbahce" komanda dviguba Eurolygos savaitę pradėjo pergale Prancūzijoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 83:73 nugalėjo ASVEL krepšininkus ir Eurolygoje įsirašė 15-ąjį laimėjimą.

Šarui, tai buvo 9-oji pergalė Eurolygoje su Turkijos klubu.

Penktadienį "Fenerio" laukia antroji šios savaitės dvikova prieš Monako krepšininkus.

Rungtynių pradžioje Calatheso vedama "Fenerbahce" įpusėjus pirmąjam kėliniui pirmavo 9:8. Likus žaisti 2 min. jau ASVEL turėjo 3 taškų persvarą (14:11). Netrukus Motley pelnė 5 taškus paeiliui ir priekyje vėl buvo turkai (14:16).

Prancūzai atsakę spurtu 13:2 persvėrė rezultatą (27:18). Įpusėjus antrąjam kėliniui Scottas tolimu metimu padidino šeimininkų persvarą iki dviženklio skaičiaus (32:22). Prieš ilgąją pertrauką "Feneris" ištirpdė deficitą iki 3 taškų (42:39).

Wilbekino tritaškis po pertraukos išlygino rezultatą (42:42), o Motley du taškai išvedė Turkijos ekipą į priekį (42:44). Įpusėjus kėliniui Wilbekinas ir Šanli pataikė po tolimą metimą (49:56). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 min. trečiąjame kėlinyje Wilbekinas dvitaškiu pirmą kartą "Feneriui" sukrovė dviženklę persvarą (52:62).

Ketvirtąjame kėlinyje sužaidus 4 min. Noua įsmeigė tritaškį ir persvara tapo 13 taškų (59:72). Pranašumą išsaugoję Šaro auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 83:73.

Vilerbano ASVEL: Mike'as Scottas 26, Paris Lee 18, Davidas Lighty 7, Mbaye Ndiaye 6, Edwinas Jacksonas ir Youssoupha Fallas 5, DeShaunas Thomasas ir Charlesas Kahudi 3 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Johnathanas Motley 24, Scottie Wilbekinas 17, Amine'as Noua 11, Sertačas Šanli ir Nickas Calathesas 8, Marko Guduričius 7, Georgios Papagiannis 5, Tarikas Biberovičius 3 taškai;