Š.Jasikevičius su "Fenerbahce" įveikė Ž.Obradovičiaus auklėtinius

2024-01-09
"Fenerbahce" komanda antrąją iš eilės dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Fenerbahce" komanda savo aikštėje 91:76 pranoko Željko Obradovičiaus treniruojamą Belgrado "Partizan" klubą.

Turkams, tai buvo 12-oji pergalė Eurolygoje.

Ketvirtadienį Šaro laukia dvikova Stambule su Miuncheno "FC Bayern" ekipa.

Rungtynių pradžioje savąsias komandas į priekį vedė Hayesas ir Caboclo (8:8). Įpusėjus kėliniui Punteris truktelėjo Belgrado ekipą į priekį (12:20). Po pirmų dešimties minučių "Feneris" turėjo dviženklį deficitą (19:31).

Antrąjame ketvirtyje Dorsey pastangomis Stambulo ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (32:38). Likus žaisti 32 sek. Šaras buvo nubaustas technine pražanga, o "Fenerbahce" į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 5 taškų deficitą (43:48).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako ir komandas skyrė tik 1 taškas (47:48). Įpusėjus kėliniui Sestina įsmeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (55:55). Po Guduričiaus taškų priekyje atsidūrė "Feneris" (64:62).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje po Guduričiaus tolimo metimo Šaro auklėtiniai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (74:64). Įpusėjus kėliniui pranašumas išaugo iki 19 taškų (85:66). Po dviejų "Partizan" tritaškių persvara ištirpo iki 13 taškų (85:72), tačiau "Fenerbahce" nepaleido rungtynių ir iškovojo pergalę 91:76.

Stambulo "Fenerbahce": Tyleris Dorsey 24, Marko Guduričius 15, Nathanas Sestina 14, Nigelis Hayesas-Davisas 12, Nickas Calathesas 9, Johnathanas Motley, Sertačas Šanli ir DyShawnas Pierre'as 4, Yamas Madaras 3, Georgios Papagiannis 2 taškai;

Belgrado "Partizan": Kevinas Punteris 18, Jamesas Nunnally 14, Bruno Caboclo 13, Jaleenas Smithas 11, Frankas Kaminsky 7, Urošas Trifunovičius 5, Perry Dozieris 4, anilo Andjusičius 3, Zachas LeDay'us 1 taškas;