Katalonų šturmą atlaikę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai patiesė ir "Barcą"

2024-03-20
Šarūnas Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce" 88:74 parklupdė ir Barselonos komandą. Turkijos klubui, tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės Eurolygoje prieš Ispanijos ekipas.

19-ąją pergalę iškovojusi "Fenerbahce" pasivijo trečioje vietoje esančią Monako komandą.

Penktadienį Šaro laukia dvikova Milane prieš Ettore Messinos treniruojamą "EA7 Emporio Armani" ekipą.

Rungtynės prasidėjo Dorsey dvitaškiu ir Pierre'o tritaškiu (5:0). Baigiant įpusėti kėliniui Motley pelnė taškus iš po krepšio (9:4). Likus žaisti 3 min. Guduričius įsmeigė tritaškį ir "Fenerio" persvara tapo dviženklė (16:6). Vėliau tritaškį pridėjo Hayesas (19:6). Po pirmojo kėlinio "Fenerbahce" pirmavo 23:11.

Antrojo ketvirtčio pradžioje turkai spurtavo 9:0 ir pranašumas išaugo iki 21 taško(32:11). Vėliau du tritaškius įsmeigė Biberovičius (38:15). Įpusėjus kėliniui Calathesas pataikė iš toli (40:15). Solidžią persvarą išlaikę turkai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 46:25.

Po pertraukos katalonai pelnė 4 taškus be atsako ir Šaras paprašė minutės pertraukėlės (46:29). Po pasitarimo Calathesas įsmeigė tritaškį (49:29). Po Da Silvos taškų "Barca" sumažino deficitą iki 17 taškų (51:34). Likus žaisti 4 min. Hernangomezas sumažino atsilikimą iki 11 taškų (55:44). Likus žaisti minutę Laprovittola įsmeigė tris tritaškius ir prieš lemiamą ketvirtį "Feneris" turėjo tik 5 taškų persvarą (62:57).

Vesely dviem taškais pradėjo ketvirtąjį kėlinį (62:59). Sužaidus kiek daugiau, nei minutę Kaliničius buvo nubaustas nesportine pražanga, o Wilbekinas pelnęs 5 taškus paeiliui truktelėjo turkus (67:59). Sužaidus 2 min. Calathesas atstatė dviženklę persvarą (69:59). Įpusėjus kėliniui Parkeris baigė ataką dėjimu (74:67), tačiau Hayesas atsakė tritaškiu (77:67). Likus žaisti 4 min. Biberovičius tolimu metimu atstatė 15 taškų persvarą (82:67). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę Calathesas pridėjo dar vieną tritaškį (88:71). Rungtynės baigėsi "Fenerio" pergale 88:74.

Stambulo "Fenerbahce": Scottie Wilbekinas 18, Marko Guduričius ir Nickas Calathesas 13, Nigelis Hayesas-Davisas ir Tarikas Biberovičius 12, Johnathanas Motley 9, DyShawnas Pierre'as 3, Sertačas Šanli ir Amine'as Noua 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Dario Brizuela 18, Nicolas Laprovittola 11, Tomašas Satoransky ir Willy Hernangomezas 9, Ricky Rubio 8, Nikola Kaliničius 5, Janas Vesely, Alexas Abrinesas ir Jabari Parkeris 4, Oscaras Da Silva 2 taškai;