Š.Jasikevičius pratęsė pergalių seriją Turkijos lygoje

2024-03-09
Šarūnas Jasikevičius toliau be pralaimėjimų žygiuoja Turkijos lygoje.

Lietuvio treniruojama Stambulo "Fenerbahce" komanda 22-ojo turo rungtynėse 93:68 išvykoje sutriuškino priešpaskutinėje vietoje esančią Denizlio "Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket" ekipą.

Turkijos taurės laimėtojams, tai buvo 19-oji pergalė, o Šarui 11-oji iš eilės vietinėse pirmenybėse.

Kitą savaitę "Feneris" Eurolygoje namuose priims Valensijos krepšininkus, o Turkijos lygoje susigrums su Manisos krepšininkais.

Šeimininkai rungtynes pradėjo 4:0, "Fenerbahce" taškų sąskaitą atidarė Sestina baudos metimu (4:1). Sužaidus 3 min. Mustafa padiidno Denizlio pranašumą iki 6 taškų (9:3). Šanli pastangomis "Feneris" sumažino deficitą iki minimumo (9:8). Įpusėjus kėliniui Mahmutoglu persvėrė rezultatą (9:11). Likus žaisti 2 min. rungtynės laikinai dėl techninių nesklandumų buvo sustabdytos. Kėliniui artėjant į pabaigą Dorsey įsmeigė du tritaškius (14:19).

Antrojo kėlinio pradžioje Motley pasižymėjo iš po krepšio (16:21), o sužaidus minutę Šaras buvo nubaustas technine pražanga (17:21). Sužaidus 4 min. Biberovičius tolimu metimu padidino persvarą iki 7 taškų (23:30), o po kelių akimirkų turkas dar vienu tritaškiu pirmą kartą sukrovė "Feneriui" dviženklį pranašumą (26:36). Kėlinio pabaigoje persvara siekė 18 taškų (30:48).

Po pertraukos Šanli pelnė du taškus ir komandas jau skyrė 20 taškų (30:50), tuomet šeiminkai surengė spurtą 12:5 ir baigiant įpusėti kėliniui sumažino atsilikimą iki 13 taškų (42:55). Kėlinio pabaigoje po Biberovičiaus tritaškio "Fenerio" persvara vėl šoktelėjo (50:71).

Likus žaisti 4 min. ketvirtąjame kėlinyje Dorsey tritaškiu padidino persvarą iki rekordinės 25 taškų (63:88), o aikštėje pirmą kartą pasirodė šešiolikmetis Omeras Ziyaettinas, kuris "Fenerbahce" komandoje debiutavo praėjusią savaitę rungtynėse prieš "Tofas". Per likusį laiką Šaro auklėtiniai išsaugojo persvarą ir įsirašė pergalę rezultatu 93:68.

Denizlio "Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket": Nate'as Masonas 24, Nike Sibande ir Muhayminas Mustafa 12, Marko Pečarskis 7, Jehyve Floydas 6, Berke Aygunduzas 3, Vrenzas Bleijenberghas ir Berke Ataras 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Tyleris Dorsey 18, Tarikas Biberovičius 15, Sertačas Šanli 14, Melihas Mahmutoglu ir Johnathanas Motley 13, Nathanas Sestina ir Sehmusas Hazeras 8, Mertas Eksioglu ir Yamas Madaras 2 taškai;