*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

"Barca" išnešė sveiką kailį: katalonai po pratęsimo pateko į Ispanijos taurės pusfinalį

2021-02-13
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda Ispanijos taurės kovas pradėjo sunkia pergale.

Katalonai ketvirtfinalyje po šalto dušo pirmąjame kėlinyje ir pratęsimo 103:93 palaužė Malagos "Unicaja" krepšininkus, bei pateko į turnyro pusfinalį.

Jau šiandien pusfinalyje "Barcos" laukia Vitorijos "Baskonia" ekipos iššūkis. Baskai ketvirtfinalyje 96:87 palaužė Badalonos "Joventut".

"FC Barcelona" 15:29 "Unicaja"
1' min: Guerrero rungtynes atidarė "alley-oop" dėjimu (0:2), Mirotičius pelnė pirmuosius katalonų taškus (2:2).
2' min: Brizuela pasižymėjo iš po krepšio (2:4), Kuričius atsakė tritaškiu (5:4). Brizuela  taip pat taikliai atakavo iš toli, o Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (7:7).
3' min: Waczynskis ir Brizuela įsmeigė po tritaškį (7:13).
4' min: Brizuela pridėjo dar du taškus (7:15).
5' min: Guerrero baigė ataką dėjimu (7:17).
6' min: Brizuela pelnė 4 taškus (7:21).
7' min: Guerrero pataikė dvitaškį (7:23).
8' min: Diazas įmetė tritaškį, Mirotięius pataikė dvi baudas (9:26).
9' min: Waczynskis pataikė tritaškį (9:29).
10' min: Abrinesas ir Westermannas atsakė tolimais metimais (15:29).

"FC Barcelona" 39:44 "Unicaja"
1' min: Thompsonas realizavo 1 baudą (15:30).
2' min: Fernandezas pasižymėjo iš po krepšio (15:32), Hanga atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (17:32).
3' min: Waczynskis pataisė savo netaiklų metimą (19:34).
4' min: Higginsas pataikė dvitaškį (21:34).
5' min: Oriola pelnė du taškus su pražanga (24:34), o Higginsas pridėjo dar du taškus (26:34).
6' min: Brizuela sumetė baudas (26:36), Higginsas pelnė du taškus (28:36).
7' min: Higginsas realizavo dvi baudas (30:36), varžovai atsakė tuo pačiu (30:38). Šmitas pridėjo du taškus (32:38).
8' min: Fernandezas įmetė dvi baudas (32:40).
9' min: Calathesas pasižymėjo baudos aikštelėje (34:40), bet tuo pačiu atsakė Suarezas (34:42). Abrinesas įsmeigė tritaškį (37:42).
10' min: Abrinesas pataikė mindamas tritaškio liniją (39:42), Nzosa pelnė taškus iš po krepšio (39:44).

"FC Barcelona" 60:65 "Unicaja"
1' min: Diazas pataikė tritaškį (39:47), tuo pačiu atsakė Mirotičius (42:47).
2' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (44:47).
3' min: Guerrero pasižymėjo iš po krepšio (44:49).
4' min: Brizuela įsmeigė tritaškį (44:52), Calathesas atsakė dviem taškais (46:52).
5' min: Abrinesas pataikė tritaškį (49:54), tuo pačiu atsakė Brizuela (49:56).
6' min: Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (51:56), Brizuela dar kartą pataikė iš toli, o Calathesas atsakė dviem taškais (53:59).
7' min: Suarezas pataikė iš toli (53:62), o Calathesas toliau rinko taškus iš po krepšio (55:62).
8' min: Bouteille įmetė tritaškį (55:65), Calathesas realizavo 1 baudą, bet po netaiklaus antrojo metimo pats atkovojo kmauolį ir pridėjo du taškus (58:65).
9' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (60:65).

"FC Barcelona" 88:88 "Unicaja"
1' min: Hanga baudų metimais sumažino deficitą iki 3 taškų (62:65). Bouteille pataikė tritaškį nuo lentos (62:68). Diazas už vaidybą buvo nubaustas technine pražanga (63:68).
2' min: Daviesas realizavo dvi baudas (65:68), po Šmito taškų komandas skyrė tik 1 taškas (67:68).
3' min: Daviesas išvedė katalonus į priekį (69:68).
4' min: Hanga sumetė dvi baudas (71:68), o Westermannas pridėjo du taškus (73:68). Thompsonas įmetė dvi baudas (73:70).
5' min: Daviesas pasižymėjo baudos aikštelėje (75:70), Kuričius greitoje "Barcos" atakoje pelnė taškus (77:70)
6' min: varžovai dar kartą buvo nubausti technine pražanga už vaidybą (79:70). Brizuela pataikė tritaškį (79:73).
7' min: Diazas įsmeigė tritaškį (79:76). Brizuela pelnė du taškus (79:76).
8' min: Waczynskis persvėrė rezultatą (79:80), Mirotičius baudos metimais sugrąžino pranašumą katalonams (81:80).
9' min: Brizuela pelnė dar du taškus (81:82), Higginsas įsmeigė tritaškį (84:82). Abromaitis baudos metimais išlygino rezultatą (84:84).
10' min: Mirotičius pataikė tritaškį (87:84). Likus žaisti 31 sekundę Fernandezas pelnė taškus iš po krepšio (87:86). Likus žaisti 17 sek. Mirotičius įmetė 1 baudą (88:86). "Unicaja" per likusį laiką surengė tikslią ataką ir Abromaitis išplėšė pratęsimą (88:88).

1 pratęsimas
"FC Barcelona" 103:93 "Unicaja"
1' min: Brizuela realizavo dvi baudas (88:90).
2' min: Daviesas baudomis išlygino rezultatą (90:90), o Calathesas persvėrė rezultatą (92:90).
3' min: Waczynskis išlygino rezultatą metimu iš po krepšio (92:92).
4' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (94:92), Fernandezas įmetė 1 baudą (94:93). Mirotičius realizavo dvi baudas (96:93).
5' min: Higginsas padidino "Barcos" persvarą iki 5 taškų (98:93). Likus žaisti 31,2 sek. Brizuela užsidirbo techninę pražangą, o vėliau ir Katsikaris, kuris paliko aikštelę. Higginsas įmetė 3 baudas (101:93). Higginsas taškais iš po krepšio uždarė rungtynes (103:93).

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 22, Nickas Calathesas 17, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 11, Brandonas Daviesas 10, Kyle'as Kuričius 7, Adamas Hanga 6, Leo Westermannas ir Pierre'as Oriola 5, Rolandas Šmitas 4 taškai;

Malagos "Unicaja": Dario Brizuela 33, Adamas Waczynskis ir Rubenas Guerrero 10, Alberto Diazas 9, Jaime'as Fernandezas 7, Timas Abromaitis ir Axelis Bouteille 6, Carlosas Suarezas 5, Yannickas Nzosa 4, Deonas Thompsonas 3 taškai;