Katalonijos derbyje - triuškinanti "Barcos" pergalė ir Clavero sugrįžimas

2021-02-28
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai į Ispanijos lygos kovas grįžo pergale Katalonijos derbyje.

"FC Barcelona" komanda Badalonoje 80:62 sutriuškino "Joventut" krepšininkus ir iškovojo 19-ąją pergalę šalies pirmenybėse.

Po keturių mėnesių pertraukos į Barselonos komandos rikiuotę grįžo Victoras Claveras. Aukštaūgiui gruodžio mėnesį buvo atlikta operacija, kurios prireikė dėl plantarinės fascijos uždegimo. Krepšininkas paskutinį kartą žaidė spalio 13-ąją dieną Eurolygos rungtynėse Valensijoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos rungtynės. Dvigubą Eurolygos savaitę katalonai pradės antradienį Atėnuose prieš "Panathinaikos", o penktadienį savo aikštėje priims "Baskonia" krepšininkus.

"Joventut" 12:23 "FC Barcelona"
1' min: Ribas tritaškiu atidarė rungtynes (3:0), Calathesas atsakė dviem taškais (3:2).
2' min: Mirotičius pasižymėjo iš po krepšio (3:4), Tomičius atsakė tuo pačiu (5:4). Calathesas įmetė tritaškį (5:7).
3' min: Lopezas-Arostegui pelnė du taškus (7:7), Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (7:9).
4' min: Mirotičius baigė ataką dėjimu (7:11).
5' min: Tomičius pelnė du taškus (9:11), Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (9:13).
7' min: Tomičius realizavo dvi baudas (11:13), Mirotičius atsakė tolimu metimu (11:16). Mirotičius perėmęs kamuolį baigė greitą ataką (11:18).
8' min: Mirotičius dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (11:20).
9' min: Higginsas įsmeigė tritaškį (11:23).
10' min: po keturių mėnesių pertraukos į rikiuotę grįžo Claveras. Jacksonas pataikė 1 baudą (12:23).

"Joventut" 32:45 "FC Barcelona"
1' min: Oriola pelnė du taškus (12:25), Ventura atsakė tuo pačiu (14:25).
2' min: Hanga pasižymėjo dviem taškais (14:27), Brodziansky pataikė iš vidutinio nuotolio (16:27).
3' min: Bolmaro įsmeigė tritaškį (16:30).
4' min: Kuričius pelnė du taškus ir padvigubino "Barcos" persvarą (16:32), Bassas įmetė tritaškį (19:32).
5' min: Bolmaro surengė solo pasirodymą ir baigė greitą ataką galingu dėjimu prieš tai persimesdamas kamuolį per nugarą (19:34). Kuričius įmetė baudą (19:35).
6' min: Abrinesas pasižymėjo iš po krepšio (19:37).
7' min: Tomičius pelnė du taškus (23:37), Bassas įmetė 1 baudą (24:37).
8' min: Abrinesas taikliai atakavo iš toli (24:40), Calathesas buvo nubaustas technine pražanga (25:40). Brodziansky baigė ataką dėjimu (27:40), Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (27:42).
9' min: Mirotičius įmetė tritaškį (27:45).
10' min: Bassas taip pat atsakė tolimu metimu (30:45), o vėliau pridėjo dvi baudas (32:45).

"Joventut" 38:65 "FC Barcelona"
1' min: Calathesas baigė greitą ataką (32:47).
3' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį (32:50).
4' min: Mirotičius pataikė sudėtingą dvitaškį (32:52).
6' min: Hanga pataikė tolimą metimą (32:55), o Kuričius pridėjo dvi baudas (32:57). Bolmaro dar kartą sudrebino krepšį dėjimu po perimto kamuolio (32:59).
7' min: Claveras pelnė pirmuosius taškus įmesdamas dvitaškį su bauda (32:62).
8' min: Jacksonas pataikė iš toli (35:62), Tomičius pridėjo 1 baudą (36:62).
9' min: Bolmaro realizavo 1 baudą (36:63)
10' min: Birganderis atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (38:63). Daviesas sumetė dvi baudas (38:65).

"Joventut" 62:80 "FC Barcelona"
1' min: Bassas pataikė tritaškį (41:65).
2' min: Bassas dar kartą taikliai atakavo iš toli (44:65) ir privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šarą. Abrinesas sėkmingai baigė greitą ataką (44:67).
3' min: Abrinesas vėl surengė greitą ataką (44:69), Claveras pridėjo tolimą metimą (44:72).
4' min: Ribas pataikė dvitaškį (46:72), o vėliau tritaškį (49:72).
5' min: Parra realizavo dvi baudas (51:72), Lopezas-Arostegui pridėjo du taškus (53:72).
7' min: Bolmaro pelnė 10-ąjį tašką (53:74), Martinezas pridėjo du taškus (53:76). Jacksonas įmetė dvi baudas (55:76), Pustovijus atsakė dviem taškais (55:78).
8' min: šeimininkai realizavo dar dvi baudas (57:78).
9' min: Lopezas-Arostegui sumetė baudas (59:78).
10' min: Claveras pelnė 8-ąjį tašką (59:80), Lopezas-Arostegui tritaškiu baigė rungtynes (62:80).

Badalonos "Joventut": Ferranas Bassas 15, Xabieras Lopezas-Arostegui 11, Pau Ribas ir Ante Tomičius 9, Demetriusas Jacksonas 6, Vladimiras Brodziansky 4, Conoras Morganas, Albertas Ventura, Simonas Birganderis ir Joelis Parra 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 21, Nickas Calathesas 11, Leandro Bolmaro 10, Alexas Abrinesas 9, Victoras Claveras 8, Kyle'as Kuričius ir Adamas Hanga 5, Cory Higginsas 3, Brandonas Daviesas, Artiomas Pustovijus, Pierre'as Oriola ir Sergi Martínezas 2 taškai;