*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 18 d. bus sužaistas nukeltas mačas su "Besiktas".

"Barca" Tel Avive po pratęsimo antrą kartą nusileido "Maccabi" ekipai

2021-03-30
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai "FC Barcelonai" dar nepavyko užsitikrinti pirmosios vietos Eurolygoje.

Katalonai Tel Avive po dramatiškos kovos, kurioje prireikė pratęsimo 94:99 nusileido "Maccabi" krepšininkams.

Žydų ekipa prisijungė prie "Anadolu Efes" ir ASVEL komandų, kurios dukart šiame sezone įveikė "Barcą".

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmąją vietą galės užsitikrinti šį penktadienį Stambule įveikę "Fenerbahce" klubą.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 19:14 "Maccabi"
1' min: Benderis įmetė dvi baudas (2:0).
3' min: Caloiaro įsmeigė tritaškį (5:0), tuo pačiu atsakė Mirotičius (5:3). Benderis sudrebino krepšį dėjimu (7:3).
4' min: Mirotičius už baigė greitą ataką (7:5), Higginsas išlygino rezultatą (7:7).
5' min: Abrinesas nubaustas nesportine pražanga (9:7).
8' min: Žižius baigė ataką dėjimu (11:7), Jonesas realizavo dvi baudas (13:7).
9' min: Kuričius pataikė tolimą metimą (13:10), Casspi atsakė dviem taškais (15:10). Šmitas sumetė abi baudas (15:12), Casspi pridėjo dar du taškus (17:12).
10' min: Westermannas įmetė dvi baudas (17:14), Dorsey baigė kelinį sudėtingu dvitaškiu (19:14).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 39:38 "Maccabi"
2' min: Hanga pataikė dvitaškį (19:16), Benderis pasižymėjo iš po krepšio (21:16).
3' min: Casspi įsmeigė tritaškį (24:16), Hanga pelnė dar du taškus (24:18). Bryantas pelnė taškus iš po krepšio (26:18).
4' min: Hanga pelnė du taškus su pražanga (26:20), Caloiaro pelnė dvitaškį (28:20).
5' min: Caloiaro pridėjo dar du taškus (30:20), Kuričius įsmeigė tritaškį (30:23). Žižičius vėl baigė ataką dėjimu (32:23).
6' min: Mirotičius pakartotinu bandymu pelnė taškus (32:25).
7' min: Žižičius pasižymėjo iš po krepšio (34:25), tuo pačiu atsakė Calathesas (34:27). Higginsas baigė sėkmingą greitą katalonų ataką (34:29).
8' min: Dorsey ir Higginsas apsikeitė tritaškiais (37:32).
9' min: Oriola pelnė 4 taškus iš eilės (37:36).
10' min: Žižičius ir Higginsas apsikeitė dvitaškiais (39:38).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 65:59 "Maccabi"
1' min: Kuričius tritaškiu persvėrė rezultatą (39:41), Caloiaro išlygino rezultatą (41:41).
2' min: Žižičius pelnė taškus iš po krepšio (43:41), Calathesas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (43:43). Benderis baigė ataką dėjimu (45:43).
3' min: Higginsas ir Žižičius apsikeitė tiksliomis atakomis (47:45), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (47:47). Wilbekinas įsmeigė tritaškį (50:47).
4' min: tuo pačiu atsakė Calathesas (50:50), Benderis taip pat pataikė iš toli (53:50). Mirotičius įmetė dvi baudas (53:52).
5' min: Žižičius dvi atakas iš eilės baigė dėjimais (57:52).
6' min: Sfairopoulos buvo nubaustas technine pražanga (57:53), Higginsas įsmeigė tritaškį (57:56).
7' min: Žižičius pelnė du taškus (59:56).
8' min: vėliau Žižičius dar kartą baigė ataką dėjimu (61:56).
9' min: Mirotičius realizavo 1 baudą (61:57), Casspi atsakė dviem baudomis (63:57), Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (63:59).
10' min: Casspi pelnė 11-ąjį tašką (65:59).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 80:80 "Maccabi"
1' min: Šmitas baigė ataką "alley-oop" dėjimu (65:61), Dorsey atsakė taškais iš po krepšio (67:61).
2' min: Benderis pelnė du taškus (69:61), Šmitas pelnė 4-ąjį tašką šiame kėlinyje (69:63).
3' min: Mirotičius pridėjo 4 taškus iš eilės (69:67).
4' min: Bryantas pataikė tritaškį (72:67), Mirotičius pelnė sudėtingus taškus (72:69), o vėliau tritaškiu išlygino rezultatą (72:72).
5' min: Wilbekinas įmetė dvitaškį (74:72), Daviesas atsakė tuo pačiu (74:74).
6' min: Daviesas išvedė katalonus į priekį (74:76).
9' min: Wilbekinas baudų metimais išlygino rezultatą (76:76).
10' min: Žižičius dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį (78:76). Likus žaisti 32 sek. Calathesas dvitaškiu išlygino rezultatą (78:78). Likus žaisti 11,3 sek. Jonesas pelnė du taškus su pražanga (80:78), Likus žaisti 4.4 sek. Higginsas dvitaškiu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą (80:80), o šeimininkų paskutinė ataka buvo netiksli.

1 pratęsimas
"FC Barcelona" 99:94 "Maccabi"
1' min: Wilbekinas pelnė du taškus (82:80), Daviesas pasižymėjo iš po krepšio (82:82).
2' min: Mirotičius sumetė dvi baudas (82:84), Caloiaro atsakė 1 bauda (83:84).
3' min: Daviesas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus, o Benderis atsakė tritaškiu (86:86). Daviesas realizavo dvi baudas (86:88).
4' min: Higginsas įmetė dvi baudas (86:90), Bryantas įsmeigė tritaškį (89:90), Dorsey tolimu metimu išvedė "Maccabi" į priekį (92:90).
5' min: Mirotičius baudų metimais išlygino rezultatą (92:92). Likus žaisti 30 sek. Žižičius atkovojęs kamuolį po netaiklaus Wilbekino metimo persvėrė rezultatą (94:92). Likus žaisti 12 sek. Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę išlygino rezultatą (94:94). Mirotičius buvo nubaustas technine pražanga, o Wilbekinas įmetė baudą (95:94). Likus žaisti 10,6 sek. Bryantas įmetė dvi baudas (97:94). Daviesas prametė tritaškį, o Blayzeris likus žaisti 2 sek. pataikė dvi baudas (99:94).

Tel Avivo "Maccabi": Ante Žižičius 24, Draganas Benderis 16, Angelo Caloiaro 12, Omri Casspi 11, Elijah Bryantas, Scottie Wilbekinas ir Tyleris Dorsey 10, Chrisas Jonesas 4, Ozas Blayzeris 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 23, Cory Higginsas 20, Brandonas Daviesas ir Kyle'as Kuričius 12, Nickas Calathesas 9, Adamas Hanga ir Rolandas Šmitas 6, Pierre'as Oriola 4, Leo Westermannas 2 taškai;