*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Balandžio 18 d. bus sužaistas nukeltas mačas su "Besiktas".

Be dviejų lyderių ir Gasolio žaidusi "Barca" išvargo dramatišką pergalę Ispanijoje

2021-03-28
Barselonos krepšininkai pasiekė trečiąją pergalę šią savaitę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio popietę Barselonoje po dramatiškos kovos 81:79 palaužė Fuenlabrados "Urbas" krepšininkus.

"FC Barcelona" komanda šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderių - Nikola Mirotičiaus ir Cory Higginso, bei klubo legendos Pau Gasolio.

Katalonai su 24 pergalėmis rikiuojasi antroje vietoje, o nuo Madrido "Real" klubo atsilieka dvejomis pergalėmis.

Kitą savaitę "Barcos" laukia paskutinė dviguba Eurolygos savaitė reguliariajame sezone. Antradienį dvikova Tel Avive, o penktadienį Stambule mūšis su "Fenerbahce". Ispanijos taurės laimėtojais išvykų savaitę pabaigs rungtynėmis Burgose.

"FC Barcelona" 20:17 "Urbas"
1' min: Trimble'as pataikė tritaškį (0:3).
2' min: Šmitas pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (2:3), Gonzalezas pelnė du taškus (2:5).
3' min: Pustovijus baigė ataką taškais su pražanga (4:5), Bolmaro pridėjo dvitaškį (6:5).
4' min: Alexanderis atsakė dviem dvitaškiais (6:9), Calathesas įsmeigė tritaškį (9:9).
5' min: Alexanderis pelnė dar du taškus (9:11).
6' min: Pustovijus dar kartą pelnė taškus su pražanga (12:11).
7' min: Emegano realizavo dvi baudas (12:13).
8' min: Daviesas baigė ataką galingu dėjimu (14:13), Emegano atsakė taškais iš po krepšio (14:15). Bolmaro ir Sharma apsikeitė tiksliomis atakomis (16:17).
9' min: Daviesas įmetė dvi baudas (18:17).
10' min: Daviesas pridėjo dar dvi baudas (20:17).

"FC Barcelona" 31:35 "Urbas"
1' min: Claveras pelnė du taškus (22:17).
3' min: Meindlas įmetė dvi baudas (22:19), Eyenga perėmęs kmauolį baigė ataką dėjimu (22:21).
4' min: Novakas tritaškiu išvedė svečius į priekį ir privertė Jasikevičių paprašyti minutės pertraukėlės (22:24). Alexanderis pridėjo dar du taškus (22:26).
5' min: Meindlas sumetė abi baudas (22:28).
6' min: Pustovijus atkovojęs kmauolį pelnė taškus (24:28).
7' min: Pustovijus sudrebino krepšį dėjimu (26:28).
8' min: Trimble'as įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (26:30). Šmitas realizavo dvi baudas (28:30).
9' min: Novakas pelnė du taškus iš po krepšio (28:32), Kuričius atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (30:32).
10' min: Calathesas įmetė 1 baudą (31:32), Trimble'as atsakė tritaškiu (31:35).

"FC Barcelona" 56:59 "Urbas"
1' min: Eyenga pelnė du taškus iš po krepšio (31:37), Emegano pridėjo tritaškį (31:40). Kuričius atsakė tolimu metimu (34:40).
2' min: Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (36:40), Meindlas pelnė du taškus (36:42), Šmitas pridėjo dar du taškus (38:42).
3' min: Alexanderis baigė ataką dėjimu (38:44).
4' min: Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (40:44), Eyenga atsakė tritaškiu (40:47).
5' min: Daviesas pridėjo taškus iš po krepšio (42:47).
6' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (45:47), Daviesas pelnė du taškus (47:47).
7' min: Trimble'as buvo nubaustas nesportine pražanga, Bolmaro pelnė 6 taškus iš eilės (53:49).
8' min: Trimble'as pataikė tritaškį su pražanga (53:52).
9' min: Daviesas realizavo dvi baudas (55:52), Emegano atsakė tuo pačiu (55:54).
10' min: Daviesas pridėjo dar 1 baudą (56:54), Novakas įmetė tritaškį (56:57), o Sharma dviem taškais baigė kėlinį (56:59).

"FC Barcelona" 81:79 "Urbas"
1' min: Daviesas įmetė abi baudas (58:59), Trimble'as atsakė tolimu metimu (58:62), Bolmaro taip pat pataikė tritaškį (61:62).
2' min: Daviesas sudrebino krepšį dėjimu (63:62).
3' min: Abrinesas pridėjo du taškus (65:62), Meindlas atsakė tuo pačiu (65:64).
4' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (68:64), Trimble'as realizavo dvi baudas (68:66). Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (70:66).
6' min: Novakas pataikė tritaškį (70:69), Kuričius taikliai atakvo iš vidutinio nuotolio (72:69).
8' min: Daviesas sumetė baudas (74:69), Alexanderis pelnė du taškus (74:71). Emegano tritaškiu išlygino rezultatą (74:74).
9' min: Daviesas atliko dėjimą (76:74)
10' min: Novakas pataikė 1 baudą, bet Meindlas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (76:78). Trimble'as realizavo 1 baudą (76:79). Likus žaisti 16,4 sek. Calathesas pataikė 1 baudą, o Šmitas atkovojęs kmauolį išprovokavo pražangą ir pataikė dvi baudas (79:79). Katalonai paskutinės varžovų atakos metu sugebėjo perimti kamuolį, bet Calatheso metimas buvo netaiklus, visgi Daviesas atkovojęs kmauolį išprovokavo pražanga. Likus žaisti 4 sekundes Daviesas baudos metimais išvedė "Barcą" į priekį (81:79). Varžovai per likusį laiką neišsigelbėjo, Novako tritaškis tikslo nepasiekė.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 23, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas 13, Alexas Abrinesas 11, Artiomas Pustovijus 9, Nickas Calathesas 6, Kyle'as Kuričius 4, Victoras Claveras 2 taškai;

Fuenlabrados "Urbas": Melo Trimble'as 17, Jovanas Novakas 14, Kyle'as Alexanderis 12, Leo Meindlas 11, Obi Emegano 10, Christianas Eyenga 9, Chema Gonzalezas, Joshas Sharma ir Žiga Samaras 2 taškai;