Mirotičiaus vedama "Barca" užsitikrino namų aikštelės pranašumą ketvirtfinalio serijoje

2021-03-27
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės ir dar labiau sustiprino savo galimybes baigti reguliarųjį sezoną pirmoje vietoje.

Barselonos krepšininkai savo aikštėje 80:67 nugalėjo Berlyno ALBA ekipą, o tai katalonams užtikrino namų aikštelės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

"Barca" su 23 pergalėmis toliau išlieka vienintele komanda, kuri turi garantuotą vietą atkrintamosiose varžybose.

Kitą savaitę Šaro laukia du sugrįžimai pas buvusias komandas. Antradienį dvikova Tel Avive, o penktadienį susitikimas su "Fenerbahce" krepšininkais.

"FC Barcelona" 22:23 ALBA
1' min: Oriola pataisė Hangos metimą (2:0).
2' min: Sikma pataikė mindamas tritaškio liniją (2:2).
3' min: Fontecchio pataikė iš po krepšio (2:4).
4' min: Sikma įmetė dvitaškį (2:6), Mirotičius pataikė iš po krepšio (4:6).
5' min: Delow pelnė taškus su pražanga (4:9), Mirotičius pridėjo dar du taškus (6:9). Hanga pataikė baigiantis atakos laikui (8:9).
6' min: Oriola pelnė du taškus (10:9).
7' min: Fontecchio baigė ataką dėjimu (10:11), tuo pačiu atsakė Mirotičius (12:11). Siva įsmeigė tritaškį (12:14).
8' min: Thiemannas sumetė abi baudas (12:16), Daviesas atsakė dviem taškais (14:16).
9' min: Giffey pridėjo du taškus, o Martinezas atsakė tritaškiu (17:18). Thiemannas sudrebino krepšį dėjimu (17:20).
10' min: Siva realizavo 1 baudą (17:21), Šmitas atsakė tolimu metimu (20:21). Thiemannas ir Mirotičius apsikeitė tiksliomis atakomis (22:23).

"FC Barcelona" 45:40 ALBA
2' min: Kuričius pataikė tritaškį su pražanga (26:23).
3' min: Kuričius įsmeigė dar vieną tritaškį (29:23).
4' min: Lammersas įmetė dvitaškį su pražanga (29:26).
5' min: Lammersas pridėjo dar dvi baudas (29:27).
6' min: Oriola įsmeigė tritaškį (32:28), Siva atsakė dvitaškiu (32:30). Calathesas pelnė du taškus su pražanga (34:30), Mirotičius pridėjo tolimą metimą (37:30).
7' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (38:30), Sikma atsakė tritaškiu (38:33).
8' min: Oriola įmetė dvitaškį (40:33), Koumadje atsakė tuo pačiu (40:35).
9' min: Koumadje sudrebino krepšį dėjimu (40:37), o Erikssonas tolimu metimu išlygino rezultatą (40:40).
10' min: Oriola pelnė du taškus su pražanga (43:40), Mirotičius sumetė baudas (45:40).

"FC Barcelona" 62:58 ALBA
1' min: Sikma pelnė du taškus (45:42).
2' min: Mirotičius taip pat atsakė dvitaškiu (47:42).
3' min: Oriola pelnė 13-ąjį tašką (49:42).
4' min: Grangeris pataikė dvitaškį (49:44).
5' min: Thiemannas pridėjo du taškus (49:46), Mirotičius taip pat pelnė du taškus (51:46).
6' min: Giffey įsmeigė tritaškį (51:49).
7' min: Daviesas atsakė dviem taškais su pražanga (54:49), Erikssonas pataikė tritaškį (54:52). Daviesas pasižymėjo dviem taškais (56:52).
8' min: Daviesas pridėjo dar du taškus (58:52).
9' min: Daviesas pelnė 12-ąjį tašką (60:52), Erikssonas atsakė tolimu metimu (60:54).
10' min: Martinezas realizavo dvi baudas (62:54), Giffey įmetė dvitaškį (62:56), Grangeris užbaigė kėlinį dviem taškais (62:58).

"FC Barcelona" 80:67 ALBA
1' min: Hanga įsmeigė tritaškį (65:58).
3' min: Mirotičius pridėjo 4 taškus iš eilės (69:58).
4' min: Hanga pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (71:58), Lammersas atsakė tolimu metimu (71:61), Šmitas pasižymėjo iš po krepšio (73:61).
5' min: Fontecchio pelnė taškus baudos aikštelėje (73:63).
6' min: Siva realizavo dvi baudas (73:65).
7' min: Mirotičius įmetė 1 baudą (74:65).
8' min: Kuričius pataikė iš toli (77:65).
9' min: Koumadje pasižymėjo iš po krepšio (77:67).
10' min: Mirotičius tritaškiu uždarė rungtynes (80:67).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 26, Pierre'as Oriola 13, Brandonas Daviesas 12, Kyle'as Kuričius 10, Adamas Hanga 7, Rolandas Šmitas ir Sergi Martínezas 5, Nickas Calathesas 2 taškai;

Berlyno ALBA: Luke Sikma 9, Peytonas Siva, Marcusas Erikssonas, Johannesas Thiemannas ir Benas Lammersas 8, Nielsas Giffey 7, Simone Fontecchio ir Christas Koumadje 6, Jaysonas Grangeris 4, Malte Delow 3 taškai;