NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše Š.Jasikevičiaus pavardės nėra

2010-04-22
Dienraštis „Lietuvos rytas“ ketvirtadienį skelbia Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašus. Nei pagrindinės, nei rezervinės rinktinės sąrašuose nėra Šarūno Jasikevičiaus ir Rimanto Kaukėno pavardžių, nors iki šiol nebuvo skelbta apie jų atsisakymą atstovauti rinktinei.

Toks kandidatų sąrašas nustebino Lietuvos rinktinės strategą Kęstutį Kemzūrą, kuris yra pagrindinis žmogus, atsakingas už žaidėjų atranką.

„Pirmą kartą iš jūsų tai girdžiu, – „BasketNews.lt“ paklaustas, ar tiesa, kad Jasikevičius ir Kaukėnas net neįtraukti į kandidatų sąrašus, atsakė Kemzūra. – Šie žaidėjai nesako „ne“, bet kol kas yra dvejonių.

Nemaža dalis sezono dar priešaky, todėl suprantama, kad jie gali dvejoti“.

Platinamas neoficialus kandidatų sąrašas nustebino ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną.

„Kažkas užsiima saviveikla ir sudaro sąrašus be mūsų žinios. Mes neplatiname kandidatų sąrašų, o preliminarioje rinktinės sudėtyje yra abu žaidėjai – tiek Jasikevičius, tiek Kaukėnas“, – „BasketNews.lt“ sakė Balčiūnas.

Oficialus kandidatų sąrašas turėtų būti paskelbtas maždaug po poros savaičių. Gegužės 4-ąją renkasi LKF vykdomasis komitetas, kuris nustatys rinktinei keliamus tikslus ir patvirtins kandidatų sąrašą.

Tarp dienraščio skelbiamų pirmosios rinktinės kandidatų yra Martynas Pocius ir Martynas Gecevičius, kurie anksčiau niekada nebuvo kviesti į pagrindinės rinktinės stovyklas.

Antrosios rinktinė kandidatų sąraše yra Arvydo Macijausko, taip pat rinktinėje debiutuojančių Arvydo eitutavičiaus, Tado Klimavičiaus, Mindaugo Kuzmisnko pavardės.

Neoficialūs Lietuvos rinktinės kandidatai, skelbiami „Lietuvos ryte“:

Mantas Kalnietis (Kauno „Žalgiris“), Tomas Delininkaitis (Salonikų PAOK, Graikija), Martynas Gecevičius (Vilniaus „Lietuvos rytas“), Martynas Pocius („Žalgiris“), Artūras Jomantas („Lietuvos rytas“), Mindaugas Lukauskis (Liono ASVEL, Prancūzija), Simas Jasaitis (Stambulo „Galatasaray“, Turkija), Jonas Mačiulis (Milano „Armani Jeans“, Italija), Linas Kleiza (Pirėjo „Olympiakos“, Graikija), Paulius Jankūnas (Maskvos sr. „Chimki“, Rusija), Kšyštofas Lavrinovičius (Sienos „Montepaschi“, Italija), Darjušas Lavrinovičius (Madrido „Real“, Ispanija), Marijonas Petravičius („Armani Jeans“), Robertas Javtokas („Chimki“).

šaltinis: basketnews.lt

0 comments:

Rašyti komentarą